loader

İnşaat Proje

Yapı Trend İnşaat Proje

Vefa Group, çevreyle dost, yüksek mukavemet ve montaj kolaylığına sahip cephe sistemleri markası Ekobord ile teknolojide..

Ev alımı konusunda ön plana çıkarak hızla büyüyen faizsiz çözümler yurtdışı ve yurtiçi platformlarda dikkatleri üzerine ..

Esenler Belediyesi'ne devredilen alanda Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılacak konutların temeli atılacak

120’den fazla ülkede 1.100 şehir ve 3.500 lokasyonda hizmet veren çalışma alanı sağlayıcısı Regus, teknoloji, IT ve oyun..

Dünyaca ünlü gayrimenkul yatırım şirketi The LCP Group’un CEO’su Francis Lively yeni projelerini anlatmak üzere Bursa ve..

Ön üretimli yapı sektöründe yüzde yüz yerli sermayeyle 30 yılda dünyaya know how ihraç eden bir konuma yükselen Vefa Gro..

Boyacı ustalarının mesleki tanınılırlığını artırmayı, tüketicilerin donanımlı ve becerikli ustalarla iş yapmaları gereği..

2018 yılından bu yana sürdürülen tüm çalışmalarla toplam enerji tüketiminde %9,1 oranında tasarruf elde ettiklerini, bu ..

Firmanın ayrıca Katar’da 34 villalık bir projesi bulunuyor.

Elbirliğinde Suistimallere Yer Yok

Avrupa’nın stratejik projelerine imza atan Rönesans, iştiraki Ballast Nedam ile Hollanda’nın en büyük PPP projesi “Blank..

Türkiye’nin en büyük yeşil enerji kredisini alan Akfen Yenilenebilir Enerji’ye iki ödül

Babacan Holding, Mevduat Kampanyası ile yatırımcıları yine ayrıcalıklı bir fırsatla buluşturuyor.

Özbekistan İnşaat Bakan Yardımcısı Erkin İskandarov, Türkiye ziyareti kapsamında beraberindeki heyetle 15 Şubat 2019 tar..

HeidelbergCement Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Scheifele: “Türkiye’deki işimizden memnunuz”

Duru Beytepe projesi, hayata geçirdiği kampanyalar ile fark oluşturmaya devam ediyor. Erdal, 28 Şubat tarihinin Alpler p..

Almanya’nın Düsseldorf kentinde gerçekleşen Evim Türkiye Fuarı’nda İstanbul ve Antalya’da tanıttığı 15 projesiyle ilgi o..

Mersin’in en lüks projesi Athena Residence’ta yaşam başlıyor

Schneider Electric, Cinsiyet Eşitliği Çalışmalarıyla İki Önemli Başarıya İmza Attı

Dünyanın en büyük 50 iş makinesi üreticisi arasında yer alan HİDROMEK, Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından ödüllendiril..