loader

Aktüel Fuar

Yapı Trend Aktüel Fuar

10. Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Akıllı Ulaşım, Yol Güvenliği, ve Park Sistemleri Fuarı uluslararası sektör pr..

Ülkemizde 3’üncü kez düzenlenen organizasyon, gerçekleşen ticari faaliyetlerle de ülkemize ekonomik anlamda olumlu katkı..

6. İstanbul Karbon Zirvesi’nde, demir - çelik sektörüne yönelik “Alüminyum Ergitme Fırınlarında Atık Isı Geri Kazanımı P..

Makina sektörü İzmir’de 500 milyon dolarlık iş hacmi hedefliyor

Türk doğaltaşçıları yabancı alıcılarla 200’ün üzerinde iş görüşmesi yaptı, ihracatta artış oluşturdu

Her yıl çok sayıda markayı bir araya getirerek yapılacak kârlı anlaşmalara öncü olan ‘Bayim Olur musun Fuarı’ markaların..

Mortgage krizi öncesinde yıllık 515 milyon dolar ihracat rakamına ulaştığı Amerika Birleşik Devletleri pazarında eski gü..

Akfen Yenilenebilir Enerji’nin yatırım atağı, EMEA Finance tarafından düzenlenen EMEA Finance Project Finance Awards 201..

Teksan’ın aydınlatma kuleleri Bauma Fuarı’nda ilgiyle karşılandı

Türk Yapı Sektörünün Zirvesi 42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 18-22 Haziran 2019’da kapılarını açmaya hazırlanıyor..

7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG İstanbul 2019) Haliç Kongre Merkezi'nde düze..

17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen teskon+Sodex fuarında sergiledi.

3 yılda bir düzenlenen ve iş makinaları sektörü tarafından heyecanla beklenen Bauma Münih Fuarı 8-14 Nisan 2019 tarihler..

iklim değişimiyle mücadele eden 29 kurum ve kuruluşu Düşük Karbon Kahramanı ilan etti

Vaillant, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satıcılarıyla bir araya gelmeye devam ediyor

Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DOSİDER), 13. Olağan Genel Kurul Toplantısını 5 Nisan 2019 günü..

WIN Fuarı’nda mini PLC çözümünün lansmanını gerçekleştiren Weidmüller, FreeCon teknolojisi ve kan bağışı kampanyası ile ..

Sur Yapı fark oluşturan projeleriyle Arap - Türk Gayrimenkul Fuarı’nda

Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı- CeMAT Avrasya Fuarı, 14-17 Mart tarihleri arası..

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıları ile birlikte moral depoladığı geleneksel Aile Toplantısını bu yıl 4-6 Şubat 2019 ta..