loader

Aktüel Fuar

Yapı Trend Aktüel Fuar

“Başlattığımız ‘Sağlık Siperi’ projesi ile Kovid-19 salgınının ülkemizde yayılmasını engellemek için cansiperane bir şek..

Yaşanan küresel salgının etkisiyle gündelik yaşantımızla birlikte iş hayatımızda da hem duygusal hem de fiziksel açıdan ..

Tüm sağlık kuruluşları ve hastanelerin jeneratör arıza taleplerine ve ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat ücretsiz servis hizmet..

Tiryaki Agro CEO’su Süleyman Tiryakioğlu: Türkiye’mizin bereketli mahsulleri sorunsuz şekilde sofralarımıza gelmeye deva..

İlk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve daha sonra COVID-19 olarak adlandırılan virus; insanların hayatına, sağ..

5 bin 300’den fazla kişiye istihdam sağlayan SOCAR Türkiye, çalışanlarının çocuklarına yönelik başlattığı ‘Yeni Jenerasy..

Deprem haftasında Birikimevim’den kentsel dönüşümü destekleyen özel ürün

Bu yıl ilk kez düzenlenen Solar İstanbul Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Kon..

Yelken Kalıp, inovatif ürünleriyle Pencere Fuarı’ndaydı

Türkiye’nin ilk ve tek nükleer enerji etkinliği 3. Nükleer Santraller Fuarı ve 7. Nükleer Santraller Zirvesi (NPPES) İst..

Buderus Türkiye, Ankara’da düzenlenen ve sertifikalı tesisat firmalarından uzmanların katıldığı 5. İç Tesisat Buluşması’..

TÜV AUSTRIA TURK ile Tecnatom firması nükleer enerji alanında güçlerini birleştirdi

E.C.A. ve SEREL markalı ürünleriyle sektörün köklü markası Elmor, hayatı kolaylaştıran yeni nesil teknolojilerle Unicera..

Türkiye’nin küresel ölçekte en yaygın ve en büyük sermaye platformu MÜSİAD, ülkemizin önde gelen eğitim kurumlarıyla iş ..

Bu yıl ilk kez düzenlenenSolar İstanbul Güneş Enerjisi, Enerji Depolama, Elektrikli Ulaşım ve Dijitalleşme Fuarı ve Konf..

GE Yenilenebilir Enerji, Türkiye’deki 70 MW Kapasiteli Güney RüzgârSantrali’ne Cypress Üniteleri Sağlayacak

Türkiye İhracatçılar Meclisi önderliğinde, Dünya Gazetesi ve DHL Express iş birliği ile Akbank ana sponsorluğunda ve Tur..

Kelebek Mutfak - Banyo, yeniliklerini UNICERA fuarında ziyaretçileriyle buluşturdu

DYO, 4-8 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası İzmir Mobilya yFuarı’nda Dewilux markası ile yer alıyor.

Schneider Electric, Sürdürülebilirlik Hedeflerine 10 Üzerinden 7,77 Puanla istikrarlı bir şekilde devam ediyor