loader

Aktüel Fuar

Yapı Trend Aktüel Fuar

Türkiye iklimlendirme sektöründe 30 yıldır “Yıllarca Beraberlik” ilkesiyle faaliyet gösteren E.C.A., İzmir Alsancak’ın t..

İstanbul Havalimanı, ‘Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Çevre, Bilgi Güvenliği ve Enerji Yönetiminde Uluslararası sertifikala..

Tüm Avrupa’da yaygın olan ve Postmodern Teknik Toptancılık olarak adlandırılan sistem ile KOBİ’ler büyük hacimli işleri ..

Ahmet Güleç; 2023 yılında dünyanın en büyük 5 ihracatçı ülkesinden biri olmaya bir adım daha yaklaştık.

Türkiye seramik sektörünün öncü ve lider kuruluşu Kaleseramik’in, Çanakkale’deki güçlü iş ortağı Özkorkmaz Yapı bünyesin..

Mavi Vatan koruması için geliştirilen ATMACA GPS olmadan hedefini bulup imha etti

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birlği (TÇMB) Yangın Haftası nedeniyle yaptığı açıklamada beton kullanımı ile tünellerde v..

Enerji tasarrufunun her geçen gün daha da önemli olduğu ülkemizde, AB’de 1 Ocak 2021 itibariyle zorunlu hale getirilen ‘..

Bosch Intelligent Insights, akıllı kameralardan elde edilen video verilerinin yakalanmasını ve yorumlanmasını sağlayan, ..

MESS Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol, MESS Teknoloji Merkezi’nin kapsamını ve hedeflerini anlattı.

Belirlenen yeni tarihi ile 01-04 Nisan 2021’de kapılarını açmaya hazırlanan Yapı Fuarı – TurkeyBuild İstanbul, 43 yıldır..

Schneider Electric, 2020 yarıyıl dönemine ait finansal olmayan sonuçlarını açıkladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçak gemisi çağrısına karşılık geldi;

Demiryolu taşımacılığını geliştirmek için yatırımlarını artıran Türkiye, Milli Elektrikli Tren ile raylı sistemler tekno..

Tüpraş, ABD ve Avrupa’daki yeni teknoloji şirketlerine yatırım yapmak üzere, Uluslararası Girişim Sermayesi Fonu olan Em..

Geçmiş zamanlarda yurt dışında iş aramak ve bulmak, özellikle iletişim ve teknoloji koşullarının yeterli olmaması nedeni..

Türkiye’nin en önemli ekonomik ve ticari etkinliklerinden MÜSİAD EXPO Fuarı, bu yıl 18-21 Kasım tarihlerinde ilk kez TÜY..

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan:-“Bakanlığımız Gümrük Muhafaza ekipleri ve diğer kolluk birimlerinin hizmetine sunulmak ve ..

İşte verimlilik ve enerji tasarrufu açısından klimanızda uygulamanız gereken adımlar

Akçansa 2. çeyrekte 4 kıtaya gerçekleştirdiği üstün ihracat performansıyla FAVÖK değerini% 20 artırarak 90 milyon TL’ye ..