loader

Aktüel Fuar

Yapı Trend Aktüel Fuar

Her yıl çok sayıda markayı bir araya getirerek yapılacak kârlı anlaşmalara öncü olan ‘Bayim Olur musun Fuarı’ markaların..

Mortgage krizi öncesinde yıllık 515 milyon dolar ihracat rakamına ulaştığı Amerika Birleşik Devletleri pazarında eski gü..

Akfen Yenilenebilir Enerji’nin yatırım atağı, EMEA Finance tarafından düzenlenen EMEA Finance Project Finance Awards 201..

Teksan’ın aydınlatma kuleleri Bauma Fuarı’nda ilgiyle karşılandı

Türk Yapı Sektörünün Zirvesi 42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 18-22 Haziran 2019’da kapılarını açmaya hazırlanıyor..

7. Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı (ICSG İstanbul 2019) Haliç Kongre Merkezi'nde düze..

17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında düzenlenen teskon+Sodex fuarında sergiledi.

3 yılda bir düzenlenen ve iş makinaları sektörü tarafından heyecanla beklenen Bauma Münih Fuarı 8-14 Nisan 2019 tarihler..

iklim değişimiyle mücadele eden 29 kurum ve kuruluşu Düşük Karbon Kahramanı ilan etti

Vaillant, Türkiye’nin dört bir yanındaki yetkili satıcılarıyla bir araya gelmeye devam ediyor

Doğal Gaz Cihazları Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (DOSİDER), 13. Olağan Genel Kurul Toplantısını 5 Nisan 2019 günü..

WIN Fuarı’nda mini PLC çözümünün lansmanını gerçekleştiren Weidmüller, FreeCon teknolojisi ve kan bağışı kampanyası ile ..

Sur Yapı fark oluşturan projeleriyle Arap - Türk Gayrimenkul Fuarı’nda

Uluslararası Taşıma, Depolama, İstifleme, İç Lojistik ve Lojistik Fuarı- CeMAT Avrasya Fuarı, 14-17 Mart tarihleri arası..

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıları ile birlikte moral depoladığı geleneksel Aile Toplantısını bu yıl 4-6 Şubat 2019 ta..

GÜNEY KORE nükleerde Türkiye’ye ROL MODEL OLABİLİR

Ulaştırma Sektörünün Uluslararası Tek Organizasyonu Intertraffic İstanbul, Ulaştırma Sektörü Liderlerini İstanbul Fuar M..

20 ülkeden 170 firmanın katılacağı fuarı, yurt içi ve yurt dışından 12 bin alıcının ziyaret etmesi bekleniyor.

Eğlence, Etkinlik, Park, Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX'19, eğlence sektörünü 7. kez bir araya getirdi

15.’si gerçekleştirilecek Uluslararası Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı REW İstanbul, 21 Mart Pe..