loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

Sabri Paşayiğit Architects tasarımı Avrupa Office Ataşehir, konfor mekanları ve yeşilin bol kullanımıyla ofis kulesi anl..

"Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketinin çimento ve hazır beton gibi alt sektörlere genişletilmesi büyük önem arz ediyor” de..

İşveren ile işçi arasındaki hak ve sorumlulukları düzenleyen 4857 sayılı İş Kanunu, çalışan ve firmalar için can simidi ..

Ülkece sokağa çıkmadığımız bugünlerde evlerde solunan havanın kalitesi ön plana çıktı.

İstanbul Havalimanı, inşaat aşamasından açılış dönemine, açılıştan da tam kapasite operasyonlara geçiş sürecine kadar fa..

Gürültüden uzak bir hayat için Ytong’dan Gürültü Bariyeri

Marshall renk uzmanları, bu etkiyi olumlu bir şekilde hayatımıza yansıtmak için dekorasyon önerileriyle birleştirmek ger..

Eminevim, ev sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi için yeni bir hizmet modelini hayat geçirdi ve görüntülü şubeyle ev s..

Tezmaksan Akademi Genel Müdürü Aydoğdu: Eğitimli insan kaynağı ile ülkemizi sanayide bir üst kulvara taşıma sürecimizi “..

Çin’den başlayarak tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgını, hem küresel sağlığı hem de küresel ek..

Gerçek zamanlı konum belirleme sistemi Wipelot ile verimlilik, çalışan sağlığı ve çalışma ortamı güvenliği maksimumda, m..

Uzmanlar, kriz dönemlerinde şirketlerin satış ve karlılıklarının düşüş gösterip zarar edebileceğini buna rağmen doğru st..

Laminat parkede dünyanın ilk dört üreticisi arasında yer alan Kastamonu Entegre, yeni parke koleksiyonu FIX’i pazara sun..

Koronavirüs (COVID-19) salgını, Türkiye’de yaklaşık 130 bin kişiye istihdam sağlayan, 2019 yılında 1 milyar 365 milyon d..

Koronavirüs (Covid-19) salgınının ortaya çıkardığı, içinde bulunduğumuz bu olağanüstü durum, birçok sözleşme ilişkisi gi..

Tapu.com, salgın tedbirleri uyarınca evlerinde kalması gereken kullanıcılar için gayrimenkulleri uzaktan inceleme fırsat..

Yeni tip koronavirüse karşı Türkiye’nin mücadelesi sürerken, tıbbi malzeme ve cihazların önemi de giderek artıyor.

Bostik Türkiye İş Geliştirme Takımı, "bayi-uygulayıcı-son tüketici" eğitim programını, 30 ilde gerçekleştirerek bir ilke..

Türk kalıp ve iskele sektörünün öncü firması Urtim, ilk yerli tribün sistemini üretti

Türkiye’nin dört bir yanında 3 milyondan fazla aboneye hizmet veren Aksa Doğalgaz, doğal gazı tasarruflu kullanmanın yol..