loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

Geberit Citterio ile banyoda tüm gün temizlik hissi

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş: "Bursa genelinde riskli yapıların bir an önce dönüşümü için çalışmalarım..

Türk çimento sektörünün uluslararası temsilcisi Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. ..

Çimento Sektörünün En Büyük Motivasyonu Türkiye’nin Kalkınmasına Sağladığı Sürdürülebilir Katkıdır

Ülkemizde küresel ısınmaya bağlı iklim değişikliği nedeniyle gök gürültülü fırtınaların sayısı her geçen gün artıyor.

Mimari tasarım süreci Iglo Architects tarafından yürütülen, Tayvanlı çelik devi YC Inox’un Dilovası’ndaki 80 milyon dola..

Sur Yapı ve Sur Enerji’nin bu yıl da ulusal ve uluslararası ölçekte yatırım yapılabilir kategoride olduğunu duyurdu.

Zemin kaplamaları yaşam alanlarımızın temelini oluşturuyor ve dekorasyon tarzımızın tonunu belirliyor

Ağustos ayındaki artışın etkisiyle faaliyetler Covid-19 öncesi seviyeyi aştı

‘REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi’ Ağustos 2020 sonuçları açıklandı. Endekse göre Ağustos ayında fiyatlar, bir önc..

Haziran ve Temmuz aylarında ki konut kampanyasından sonra kredi oranlarında bir miktar yukarı doğru hareket gözlenmişti

Dünya gündeminin ilk sıralarında yer alan Sıfır Enerji Binalar, 23-27 Eylül tarihleri arasında ZeroBuild Forum’20’de 35 ..

Banyolar beyaza meydan okuyor. Güvenli tasarım algısıyla bugüne kadar banyoların hakim rengi olarak öne çıkan beyazın ya..

Yapı-inşaat sektörüne özel kariyer platformu Workindo.com, yurt içi ve yurt dışındaki iş fırsatlarını ayağınıza getiriyo..

Eşsiz İtalyan tasarım ve teknolojisine sahip BTicino MyHOME otomasyon sistemi, konforlu, güvenli, çevreye duyarlı ve in..

Konforlu bir evden çalışma ortamı sağlamayı hedefleyen Rubi By; Point serisi ile ofislerinizdeki rahat, ergonomik ve ver..

Kastamonu Entegre, İtalya Yatırımı ile Yurt Dışında En Hızlı Büyüyen Şirketler Arasında!

Türkiye’de doğalgaz dönüşümünün öncüsü olan ve 500 bin evi doğalgazla buluşturan ÜÇAY Grup, 20 yılı aşkın tecrübesi ile ..

Dünya kaynaklarını korumak için teknolojik çözümler geliştiren Wilo, Birleşmiş Milletler ve Bloomberg'in "50 Sürdürülebi..

Kaynak sektörünün lider kuruluşlarından Lincoln Electric Türkiye, otomatik kararan kaynak maskesi seçiminde sadece stand..