loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

Pandemi sonrasında yapılan en büyük fuar olan, hem katılımcı hem ziyaretçilerden yoğun ilgi gören MÜSİAD EXPO 2020 başar..

Günsan Elektrik Pazarlama Direktörü Alişan Çapan; “Markamızı ve sektörü bir adım öteye taşıyacak ve tüm paydaşlarının ya..

Yeni konut alacaklara ya da evlerini kentsel dönüşüm kapsamında kat karşılığı inşaat şirketine vermeyi düşünenlere Üçay ..

Veri merkezlerini yurtdışında bulunduran birçok şirket ve servis, kişisel verileri yurtdışına aktarıyor.

‘’Deprem başta olmak üzere hemen her bir afet türüne rastladığımız ülkemizde, afetlerin etkisini azaltmak, her türlü kay..

Ekim ayında uluslararası yatırımcıya konut satışları bir önceki yılın aynı ayına göre %23 artarak 5 bin 331 oldu

Tasarruf ve verimlilik her geçen gün hayatımızda daha önemli bir yer alırken, çevreye ve bütçeye dost ürünler de daha fa..

Evlerde yaşam alanına dönüşen, hatta çoğu insan için mini bir ofis görevi gören mutfakları küçük detaylarla daha işlevse..

TİM Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yeni ihracat seferberliğinde yol haritasını sundu

Dekorasyonda detayların da stilinizi ve tercihlerinizi yansıtması önemlidir

Bu yıl ‘Küresel Ticaret Burada’ sloganıyla gerçekleştirilen MÜSİAD EXPO 2020 bugün, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’..

Banyolar için kişiselleştirilebilir pek çok alternatif sunan İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, kumanda kapaklarıyla ..

Türkiye’de standartlara uygun beton üretilmesi ve inşaatlarda doğru beton uygulamalarının sağlanması için 32 yıldır çalı..

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan’ın açılışını yaptığı fuar 4 gün boyunca dev..

Makineciler 1,7 milyar dolar ihracatla Ekim’de aylık rekor kırdı

ASAŞ’tan Yüksek Binalar İçin Yeni Bir Giydirme Cephe Sistemi Çözümü: REF60

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın: “3 şehir hastanesine 1,1 milyar $ yatırdık, 2 bin 402 yatağı hayata geç..

Günsan Modüler seri ile ayrıcalıklı dokular Stil sahibi mekanlar için stil sahibi bir seri

Workindo.com Pazarlama Direktörü Volkan Kırtok, inşaat sektöründe kariyer yapmak isteyen yeni mezun ve öğrencilere dört ..

Emporis Yılın Gökdeleni Ödülü, Rusya’ın St. Petersburg şehrindeki Lakhta Center projesiyle Rönesans Holding’in oldu.