loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

EMİNEVİM, YENİ NORMALE YÜZDE 65 ARTIŞLA BAŞLADI

Endüstriyel ahşap ürünlerinde birinci sınıf hizmet anlayışı sunan ATİA, ahşap ürünlerinin evlerde ve iş yerlerinde kulla..

Son yıllarda yaşam alanları olarak nitelendirilen banyolarda yeni trendlere yönelik bir kullanıcı hassasiyeti gelişiyor.

Elektrik Anahtarı ve priz sektörünün lideri Panasonic Life Solutions Türkiye, evlere olduğu gibi geniş kapsamlı dev proj..

BASF Asfalt Performans Grubu, Türkiye'de asfalt endüstrisinde polimer dispersiyonlarının distribütörlüğü için Azelis’i s..

Bir banyoyu çocuklara uygun kılan ergonomik özellikler belirlendikten sonra, tercih edecekleri renk ve tasarımlar kullan..

Dekoratif boya alanındaki uzmanlığı ile bugüne kadar birçok koleksiyona imza atan San Deco, yeni stencil koleksiyonu ile..

Siirt’in Şirvan ve Pervari ilçe sınırları içerisinde yer alan Çetin Barajı ve Hidroelektrik Santralı'nın (HES) açılışı P..

Yaz döneminde en çok vakit geçirilen balkon, teras, bahçe, havuz kenarı gibi dış mekanlarda, porselen karolar tercih edi..

Teknoloji hızla gelişirken, klozetler de banyoların en akıllı ürünleri olarak öne çıkıyor.

İnşaatı devam eden Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) birinci güç ünitesi reaktör binasının iç koruma kaplamasının ik..

GE Sağlık, COVID-19 ile mücadelede Sağlık Bakanlığı Acil Durum Hastanelerine kritik ekipman sağladı

Avrupa Otomotiv Satış Sonrası Sektöründe Satışlar Yavaşladı, En Büyük Problem ise Nakit Akışı!

Şirketin küresel çapta sunduğu IT ekipmanları için çevrimiçi izleme, takip ve sorun giderme hizmetleri 90 gün boyunca üc..

Çalışanların ofiste imza atma zorunluluğu bitiyor. Uzaktan çalışma eğiliminin artmasıyla çalışanlar imzalarını dijitale ..

Korona virüs salgını öncesi sıfır stokla çalışmayı tercih eden üretici şirketler, ara ürün ya da ham madde satın aldığı ..

2015 yılında gümüş iyon kullanarak tüm vitrifiye ürünlerini kir tutmayan teknolojilerle buluşturan SEREL, böylece, hijye..

Çevre dostu projeleriyle adından söz ettiren Tahincioğlu’nun Nidapark Küçükyalı projesinin tesisat sisteminde Türkiye’ni..

Pompa sektörünün dijital öncüsü Wilo, BIM hizmetleri ile yapı sektörünün verimliliğini artırıyor

İklimlendirme Teknik Kurulu oteller ve toplu taşımada alınması gereken pandemi tedbirlerini açıkladı