loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

acar Kültür Merkezi’nde 20 Mayıs’ta “Su Teknolojilerinde Yapay Zeka” içerikli bir workshop gerçekleştirildi.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek

Eroğlu Yapı’nın Seyrantepe’ye yeni bir soluk getiren projesi Skyland İstanbul’un örnek dairesi ziyarete açıldı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da bahar ayında yeni serilerini tanıtan Ege Seramik, yeni serileri ile bahar şıklığını vadedi..

Villeroy & Boch'un solo küvetleri, 200’den fazla renk seçeceğine sahip panelleriyle banyolara özgün bir görünüm kazandır..

Wilo Roadshow, Ankara’da pompa sektörünün temsilcileriyle buluştu

Bölgesine değer katan projelere imza atan Sur Yapı, ev sahibi olmak isteyenlere uygun vade seçeneklerinin yanı sıra ödem..

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin liderliğinde her alanda da gelişmeye d..

Deniz boyaları denilince akla ilk gelen şirket olan ve dünyanın ‘Gülümseyen Yunusu’ olarak bilinen Transocean ile DYO, T..

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan: “Yüksek maliyetli projeleri PPP modeli ve dış kredi desteğiyle yapmaya devam edeceği..

İnosolar tarafından İstanbul Çekmeköy’de açılan İleri Nesil Okulları’nın çatısına 100 kW gücünde güneş enerjisi santrali..

Nitelikli usta yetiştirmek konusunda öncü rol üstlenen Filli Boya, “Filli Ustam” projesiyle 81 ilde işin profesyonelleri..

Akzirve Gayrimenkul, İstanbul’un en çok değerlenen bölgelerinden biri olan Bahçeşehir’de yükselen Strada projesi ile ilg..

ğaç İşleme Teknolojileri, Makine, Kesici Takım ve Ekipman Fuarı LIGNA’ya hazırlanıyor.

Banyo tasarımında bütünsellik arayanlara, VitrA bir sürprizle cevap veriyor.

Ticaret Byardımcısı Batur: “Sektörde daha büyük projelere yöneleceğiz”

Babacan Holding, Ramazan dönemine özel hazırladığı Ramazan Kampanyası ile, projelerine yatırım yapan herkesi, fiyat fark..

Amerika’nın lider forklift ve istif makineleri üreticisi Yale, Quick Lift firması ile imzaladığı yeni distribütörlük anl..

(DEİK)/Türkiye-Amerika İş Konseyleri organizasyonuyla Paraguay Yatırım ve İş Olanakları Toplantısı, İstanbul’da gerçekle..

“Gayrimenkul sektörünün geleceğine odaklanarak yeni başarı hikayeleri yazacağız”