loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

KPMG Türkiye, ‘Sektörel Bakış 2020 – İnşaat Raporu’nu yayımladı. Rapora göre; Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sek..

Yıllık 25 milyar TL’lik hacme ulaşan faizsiz konut ve araç edindirme sektörü 2019’u yüzde 120’lik büyümeyle tamamladı

2019 yılında gerçekleştirdiği 20,6 milyar dolarlık ihracat ile tarihi bir rekora imza atan kimya sektörü, geçtiğimiz yıl..

Baumit Türkiye'nin bağlı bulunduğu Avusturya merkezli Schmid Industrie Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Robert Schmid, ..

İZODER Başkanı Levent Pelesen: “Yaşanan her depremin ardından korkuya kapılmak yerine hazırlıklı olmalıyız”

Rönesans Holding grup şirketlerinden REC Uluslararası İnşaat tarafından inşa edilen Göztepe Spor Kulübü'nün yeni stadyum..

Renklerin insan üzerinde fiziksel ve ruhsal yönden şaşırtıcı etkileri bulunuyor.

Türkiye’nin en güçlü gruplarından Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir’de önceki akşam eğlenceli bir etkinliğe ev sah..

Filli Boya’nın kurumsal sosyal sorumluluk projesi prestijli PRida ödül organizasyonunda iki ödülün sahibi oldu.

Her ihtiyaca uygun şekilde geliştirdiği ürün ve çözümleri ile Türkiye'nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden ..

Boğaziçi Üniversitesi’nin Dudullu Organize Sanayi Bölgesi ortaklığı ile kurduğu İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki en merk..

GF Hakan Plastik, üretim tesislerinde gerçekleştirdiği çalışmalarla enerji tüketim ve maliyetlerini iyileştirme yönünde..

“Mimarlık pratiğini bir ilişki biçimi olarak görüyorum. Benim için projenin muğlak bir şekilde başlayıp somut bir şekild..

Rönesans İnşaat’ın imzasını taşıyan Sheremetyevo Havalimanı C Terminali 17 Ocak 2020 tarihinde hizmete açıldı

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Tahincioğlu, ev sahibi olmak isteyenler için tarihi bir kampanya ..

Knauf’tan dünya çapındaki prestijli projelere 1 milyar metrekare üzerinde alçı plaka satışı

Kombiyi açıp kapamak yerine düşük ısıtma seviyesinde çalışır halde bırakın,

Yale’in Akıllı Depolama ürün serisi sunduğu güvenlik ve rahatlık ile kapıları aşarak depolama çözümlerini de kucaklayaca..

Abu Dabi Ulusal Petrol Şirketi (Adnoc), Japonya’da ham petrol depolamasına ve ticaretine izin verecek olan stratejik bir..

Gayrimenkul alım süreçlerinin belki de en zor kısımlarından biri tapu işlemleridir.