loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

Son teknolojiyi içeren yazılım ve dijital çözümleriyle enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümünde dünya çapında ..

Knauf dijital araçlarıyla performans çözümlerini deneyimleme imkanı sunuyor

Tüm dünyayı alarma geçiren COVID-19 hastalığına karşı bilinçli şekilde mücadele devam ederken, hastalığa karşı geliştiri..

İşletmeler için elektriğin önemli bir gider olduğunun altını çizen Eray, bazı sektörlere özel teşvikler ve güneş enerji ..

Global piyasalardaki daralma, kurdaki yüksek volatilite ve ürün fiyatlarındaki düşüşe rağmen Petkim, satış hasılatında i..

Pompa sektörünün lider markası Masdaf, üniversite-sanayi işbirliğine katkı sağlayacak projeleri desteklemeye devam ediyo..

Sur Yapı Antalya’da başlayan yaşam, yeni üyeleriyle birlikte genişlemeye devam ediyor.

"Alternatif" olarak kabul edilen parçaların birleştirilmesiyle tamamlanan ve ihtiyaç halinde yeniden parçalara ayrılabil..

“Deprem zararını azaltmak için toplumsal olarak bilinçlenmemiz ve yapı güvenliğimizi en yüksek derecede sağlayacak depre..

Rapor, Türkiye ekonomisi, inşaat sektörü ve hazır beton sektörüne yönelik detaylı analizler, değerlendirmeler ve projeks..

Deprem kuşağında bulunan ülkemizde eski-yeni tüm binaları su yalıtımıyla korumak hayati önem taşıyor

“Covid-19 pandemisi nedeniyle küresel ekonomide 2020 yılında küçülme beklenirken, Türkiye’nin büyüme kaydetmesi memnuniy..

Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nin (NGS) ikinci ünite reaktör binasında bulunan kor tutucu (KT) ekipmanının ikinci büyük bo..

Türkiye'nin payının artırılması ve uluslararası bir oyun kurucu olması amaçlanıyor.

Kentsel dönüşüm sürecini hızlandırmak amacıyla hak sahiplerine verilen kredi limitleri güncellendi.

Başkent EDAŞ, AYEDAŞ ve Toroslar EDAŞ, son 5 yılda gerçekleştirdikleri 10,4 milyar lira yatırımla, planlanan yatırım mik..

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe 37 yılın getirdiği köklü tecrübeyle ezber bozan projelerin mimarı olan, enerji sektörle..

Artan nüfus ve azalan tarım alanları, tarımsal verimliliği artıracak “akıllı su çözümlerini” ön plana çıkarıyor.

Kansai Paint ile 2016 yılında yaptığı ortaklıkla gücüne güç katan Polisan Kansai Boya, eşsiz tecrübesini kullanarak Türk..

Otel bölgesi ile restoran ve mağazaların bulunduğu çarşı kısmının toplam 68.000 m2’lik metrajında Knauf AQUAPANEL® kulla..