loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

Türkiye’nin yerli teknolojiyle hayata geçirilmiş ilk, Avrupa’nın en büyük, dünyanın ise sayılı büyük enerji santralleri..

Eren Bülbül’ün adını yaşatan 4x4 Meskun Mahal Müdahale Aracı EREN, 7-8 Aralık 2021 tarihlerinde Ankara’da ilk kez düzenl..

Bien geleneksel “Birlik Toplantısı”nda yurt içi ana bayileri ile Antalya Titanic Mardan Palace otelinde bir araya geldi.

Güler Sabancı: “Çimsa ve Buñol olarak yarım asrı aşan bilgi birikimimizi, dünya çapında başarılara imza atmak için birle..

TOMRA, farklı ahşap malzeme türlerini ayırmak, verimliliği ve saflığı artırmak için derin öğrenme teknolojisinin kullanı..

Türkiye enerji sektörünün en büyük aile buluşması olan Türkiye Enerji Zirvesi, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fat..

Geberit Pluvia Çatı Drenaj Sistemi ile yoğun yağışlara yüksek drenajlı çözüm

Çetin bir kış dönemi bizleri bekliyor. Isıyı evin içine hapsetmenin ilk adımı ise doğru bir dış cephe yalıtım sistemine ..

Kentlerde, imar planına uymayan, ruhsatsız binaların yıkılıp, plana uygun, toplu yerleşim alanlarının oluşturulması olar..

Geberit’in fotoselli sistemleriyle hijyen ve sürdürülebilirliğe atılan adım

Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu:“Ortak akılla, coğrafyamızın üretim üssü haline geleceğiz”

Dalmaçyalı sponsorluğunda Balıkesir OSB’de bulunan BETEK Boya ve Kimya Sanayi Taş Yünü Fabrikası’nda gerçekleşti.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “KOBİ İhracat Seferberliği Eğitim Programı”

Zirvenin ilk gününde yer alan Garanti BBVA Özel Oturumu: Yeşil Mutabakatın Etkileri oturumunda, yeşil mutabakat anlaşmas..

Türkiye enerji sektörünün en büyük aile buluşması olan Türkiye Enerji Zirvesi’nin açılışı T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar..

Kale Kilit; İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nı üretim tesisinde ağırladı

Pandemiye rağmen İstanbul büyümeye devam ediyor

Işıklar Yapı Ürünleri tarafından bu yıl ilki düzenlenen Işıklar Tuğla Ödülleri 2021, 11 Kasım’da Salt Galata’da gerçekle..

Yaşadığımız ve çalıştığımız alanlar için tercih ettiğimiz renklerin enerjisi kadar formülü de önem taşıyor.

Farklı malzeme ve şekillerdeki Roca duş tekneleri şık ve pratik çözümler sunuyor.