loader

Emlak Konut

Yapı Trend Emlak Konut

Hemen teslim avantajının yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleriyle dubleks daire veya villa sahibi olma fırsatı

“Konut satışları içinde yabancılara yapılan konut satışının payı yüzde 1,7’ye kadar geriledi. İstanbul ise yabancılara y..

Tapu işlemleri için verilen vekaletlerde önemli riskler olduğunu ifade eden Altın Emlak Global Genel Müdürü Mustafa Haka..

Aremas Group'un Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arslan, MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nın ilk gününden edindiği izle..

Altın Emlak Global Avrupa ve Türkiye’deki temsilcileri ile ‘Sektörde 26 Altın Yıl’ sloganı ile İstanbul’da bir araya gel..

Küresel Konut Fiyat Endeksi'ne göre dünyada konut fiyatlarının en çok arttığı ülke olan Türkiye'de konut sahibi olma ora..

Siltaş Premium’un ferah daireleri ve LifeX konsepti yaşama değer katacak

Gaziantep’te ‘Nef Yatırım Sohbetleri’nde konuşan Erden Timur: ‘Ev satın alma talebi organik ancak fiyatla buluşamıyor, b..

Gayrimenkul Yatırım Fonları Yeni Bir Yatırım Aracı Olarak Devreye Girdi

Gayrimenkul şirketi 14. yıl etkinliğinde 2024 için beklentilerinin yüksek olduğunu açıkladı

Markanın portföyündeki en yeni ve İstanbul'daki ilk rezidans projesi olan Four Seasons Private Residences İstanbul, efs..

TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik yüzde 25 indirim..

Sıcak havası, gözde tatil lokasyonları ve elverişli yaşam şartlarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) emlak piyasas..

Hayata geçirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektörünün önemli oyuncuları arasında yer alan Adra GYO halka açılıyor..

Kızılbük Thermal Wellness Resort ile Marmaris’te Kongre Turizmi Başlıyor

55 yıldır güven ve kalite inşa eden Mesa’nın İstanbul Anadolu yakasında bulunan Mesa Panorama Maltepe projesinde sınırlı..

Çanakkale Çan’daki tesislerinde 3’üncü Kalesinterflex Üretim Hattı’nı hizmete açarak, global marka yolculuğuna önemli bi..

Polisan Kansai Boya, fotokatalitik özelliğiyle kendi kendini temizleyebilen ve dış cephelerde mükemmel koruma sağlayan E..

Akfen GYO’nun aktif büyüklüğü 1 yılda tam %78 büyüyerek 16,6 milyar TL’ye ulaştı

İş GYO Tecim iş birliğiyle Altunizade’de hayata geçirdiği Litus İstanbul projesinde, ağustos ayı sonuna kadar geçerli ol..