loader

Emlak Konut

Yapı Trend Emlak Konut

Bugün dünya genelinde binalar karbon salımının yüzde 40’ından sorumlu. Bu karbon salımının yüzde 80’i de ısıtma ve soğut..

Dağ Holding Yönetim Kurulu Üyesi, Gayrimenkul Uzmanı ve Mimar Osman Dağ, İstanbul konut piyasasını değerlendirerek yatır..

İstikrarlı büyüme performansını sürdüren Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., yılın üçüncü çeyreğinde aktif büyüklüğ..

“En İyi Pazarlama Takımı” ödülüne layık görüldü

Türkiye’nin AVM yolculuğunda pek çok ilkler ve renovasyon projeleriyle yer alan, organize perakende sektörünün köklü şir..

Antalya Aspendos Konutları Günsan’ı tercih etti

Üstün teknolojisi ile dünyada yaklaşık 150, Türkiye’de ise 30 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemlerinin öncü markası ..

GİGDER Başkanı Akbal, yabancıya konutu satışında değerleme sorununu çözmek için komisyon kurulduğunu açıkladı

Prestijli yapıların çözüm ortağı Antalya Aspendos Konutları Günsan’ı tercih etti

Üniversitelerin açılması, kiraların tansiyonunu yükseltti. Uzmanlar uyarıyor: “Kiralardaki artış trendi sürecek”

Sirenli dış mekan Netatmo kamera ile evinizi ve iş yerlerinizi davetsiz misafirlerden koruyun

TÜİK verilerine göre, Türkiye genelindeki konut satışları haziranda önceki aya göre artarken geçen yılın aynı ayına göre..

Türkiye’nin prestijli projelerinden biri olan 5YÜZ60 Kurtköy’deki hediye ev, özel bir törenle kampanyanın talihlisine te..

Tasarruf finansmanı düzenlemesinin faizsiz ev ve araç sahibi olmak isteyenler için önemli kazanımlar sağlayacağını belir..

Yoğun şehir hayatından uzaklaşarak ferah ve konforlu bir yaşam alanı tercih etmek isteyenler, Silivri bölgesindeki inşaa..

Yazlık evlere kaçış başladı, yeniden dekore edilen alanlarda temassızlık ön planda.

“Konut Piyasası Görünümü” raporunun beşincisi yayınlandı. Rapora göre, pandemi süreci konut piyasasını yavaşlatırken, Eg..

İmzalanan protokolle Birevim, birlik üyelerine tasarruf finansı yöntemiyle taşıt finansman imkânı sağlıyor.

Tasarruf finansının mimarı Birevim, bünyesine kattığı Çözüm Tasarruf’la sektörü büyütmeye devam ediyor.

Tasarruf Finansman Şirketleri yasasının kabul edilmesiyle başlayan BDDK uyum sürecinde Eminevim, bir günde gerçekleştird..