loader

Emlak Konut

Yapı Trend Emlak Konut

ASAŞPEN’den Yüksek Performans ve Yalıtım Sağlayan Inova Sürme Kapı ve Pencere Sistemi

Gayrimenkul piyasasının nabzını tutan Hürriyet Emlak, emlak endeksi* verilerini açıkladı.

Fatih Kuran, “Yeni Normal” olarak adlandırılan süreçte ve sonrasında hayatımızda olacak sosyal ve ekonomik gelişmeleri 7..

Tepe Nautilus, koronavirüs önlemleri kapsamında hayata geçirdiği yeni düzenlemelerle 1 Haziran itibarıyla yeniden ziyare..

Gayrimenkul Sektörü, Normalleşme Sürecinde Tapu Harcı ve KDV İndirimiyle Daha Hızlı Toparlanabilir!

Koronavirüs Günlerinde çalışanların gelişim ve motivasyonu için, “90 GÜNDE BİRLİKTE MÜMKÜN”

Projelerinin odağına tasarım ve inovasyonu alan Nef‘in, suyun sağlıklı taşınması yolunda tercihi GF Hakan Plastik ürünle..

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün lider markalarından Buderus’un yeni nesil yoğuşmalı kazanları Oyak Göksupark ..

Dünya artık dijital çağda… Akıllı teknolojiler ise artık herkesin hayatının bir parçası olma yolunda

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınına yönelik sağlık tedbirleri kapsamında uygulanan sosyal mesafe kuralıyla..

Tasarruf finansmanı sektörünün, sistem entegrasyonuna sahip ilk ve tek görüntülü iletişim sistemini BİREVİM hizmete sund..

Gündem doğrultusunda sağlık konusunun gündeme alındığı, herkesin evlerinde daha fazla vakit geçirdiği bu dönemde

Markalı konut projelerinde banka kredisi ve senet kullanımı arttı

TÜİK, Şubat ayı konut satış istatistiklerini açıkladı. Verilere göre, 2020 Şubat ayında bir önceki yılın aynı ayına göre..

Uzmanlar, finansal mühendisliğin bir projeye doğru finans kaynağını oluşturmak için kullanılması gereken önemli bir yönt..

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, yeni dönemde de görevine devam ediyo..

Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen 800 milyon liralık ihaleyi alan Fuzul Yapı ve Fuzul Gayrimenkul, 48 bin 674 metrek..

Mahall Bomonti İzmir’den herkesi ev ve ofis sahibi yapacak kampanya

Birikimevim’den kentsel dönüşüm gerçeğine sektörde ilk ve tek çözüm

DB Architecture imzası taşıyan tasarımı ile hayata geçen Maslak Link, prizmatik cam kütlesi ile gökdelenler bölgesindeki..