loader

Emlak Konut

Yapı Trend Emlak Konut

Tasarruf finansmanı sektörünün, sistem entegrasyonuna sahip ilk ve tek görüntülü iletişim sistemini BİREVİM hizmete sund..

Gündem doğrultusunda sağlık konusunun gündeme alındığı, herkesin evlerinde daha fazla vakit geçirdiği bu dönemde

Markalı konut projelerinde banka kredisi ve senet kullanımı arttı

TÜİK, Şubat ayı konut satış istatistiklerini açıkladı. Verilere göre, 2020 Şubat ayında bir önceki yılın aynı ayına göre..

Uzmanlar, finansal mühendisliğin bir projeye doğru finans kaynağını oluşturmak için kullanılması gereken önemli bir yönt..

Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tamer Saka, yeni dönemde de görevine devam ediyo..

Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen 800 milyon liralık ihaleyi alan Fuzul Yapı ve Fuzul Gayrimenkul, 48 bin 674 metrek..

Mahall Bomonti İzmir’den herkesi ev ve ofis sahibi yapacak kampanya

Birikimevim’den kentsel dönüşüm gerçeğine sektörde ilk ve tek çözüm

DB Architecture imzası taşıyan tasarımı ile hayata geçen Maslak Link, prizmatik cam kütlesi ile gökdelenler bölgesindeki..

İstanbul’da beklenen deprem dolayısıyla gündemden düşmeyen Kentsel Dönüşüm konusu, yeni finansman modelleri yönüyle tart..

Türkiye’nin güçlü yalıtım camı markası Isıcam 45’inci Yılını Kutluyor

Ev almak isteyen öğretmenlerin beklediği haber Eminevim’den geldi.

“Faaliyetlerimizi özenli bir yatırım takvimiyle sürdürüyoruz” Halk GYO yılın ilk yarısında aktif büyüklüğünü 2,67 milyar..

Ev ve araç sahibi olmanın en kolay yolu, Birikimevim ile tüm Türkiye’ye yayılıyor

Sürdürülebilirlik şampiyonasında Carrier Orta Doğu’ya İki Ödül Birden

Son yıllarda özellikle beyaz yakalıların birinci tercihi haline gelen İzmir, yeni açılan İstanbul-İzmir Otoyolu’nun sağl..

Konut satışlarını yüzde 15,2 artıran Başkent Ankara’daki Bulvar Loft projesinde kiralama hareketliliği

Dünyanın en önemli kredi derecelendirme kuruluşlarından biri olan JCR-Eurasia Rating, Sur Yapı ve Sur Enerji’nin ulusal ..

Kaliteli ve güvenli konutlarla deprem gerçeğine dikkat çekerken dönüşümünü tamamlamamış farklı bölgelerdeki birçok yapı ..