loader

TEKNOLOJİ

KALE BANYO’DAN SUYA İYİ BAKAN KAMPANYA

KALE BANYO’DAN SUYA İYİ BAKAN KAMPANYA

KALE BANYO’DAN SUYA İYİ BAKAN KAMPANYA

Kale Banyo, tasarruf teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarına değer katan fotoselli armatürlerini cazip fırsatlarla tüketicilerle buluşturan yeni kampanyasını duyurdu. 15 Nisan’a kadar sürecek kampanya kapsamında Kale satış noktalarını ziyaret ederek, su tasarrufunu ve hijyeni bir arada sunan seçili Kale Banyo fotoselli armatürlerine yüzde 45 indirim ve ücretsiz montaj fırsatıyla sahip olabilirsiniz.

Bilinçli su tüketiminin çok daha önemli hale geldiği günümüzde, Kale Banyo; doğaya dost, çevreci, sürdürülebilir ürün ve projeleri ile yaşama su olmaya devam ediyor. Kale Banyo şimdi de su tüketiminde sağladığı yüksek tasarruf oranları ile fark sunan yeni nesil tasarım felsefesiyle ürettiği seçili fotoselli armatürlerini, suya iyi bakan kampanyasında cazip fırsatlar ile tüketicilerle buluşturuyor. Gelişmiş akış sistemine sahip Kale Banyo fotoselli armatürler optimum su verimliliği sağlarken, her damlanın kıymetini bilen akıllı sensör özelliği sayesinde suyun boşa akmasını engelleyerek, sürdürülebillir gelecek için su kaynaklarımızı korumaya yardımcı olur. Bugün sahip olduğumuz suyu yarınlara saklar.

Temassız ve yüzde 100 hijyenik çözümler

Ürünlerinde fonksiyonellik, düşük su tüketimi ve dayanıklılık gibi birçok özelliği bir arada sunan Kale Banyo; fotoselli armatürleri ile yaşamımıza sıfır temas ile yüzde 100 hijyenik çözümler getiriyor.


Yorum Yap