loader

İnşaat Proje

Yapı Trend İnşaat Proje

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Türkiye genelinde konut satışları Mayıs ayında bir önceki yılın aynı ay..

Deniz manzaralı 18 rezidans ve 65 özel villa 2023’te kullanıcılarına teslim edilecek.

Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’nın en kapsamlı nükleer enerji etkinliği 4. Nükleer Santraller Fuarı ve 8. Nükleer Santralle..

Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu: “Yenileme, derin yenileme ve güçlendirme faaliyetlerinin gelişmesi için sektörüm..

Yenilikçi bir bakış açısı, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinciyle modern yaşam alanları inşa eden Zeray, ..

Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası Alan Polisan, 2025 Hedefine Yoğunlaştı

2012 yılına göre doğrudan ve dolaylı kontrolünde olan (Kapsam I-II) karbon yoğunluğu azaltım oranını da %53’e çıkardığın..

BETA Kimya A.Ş., yapı ve inşaat sektörüne yönelik inovatif ürünleriyle sektör profesyonellerinin hayatını kolaylaştırmay..

Marshall, Bilecik Gölpazarı Taşhan Koruma Alanı’nın yenilenmesi projesine boya desteği sağlıyor

Türk Ytong, yapıda ısı kayıplarının en fazla yaşandığı bölümlerin başında gelen çatıların ısı yalıtımını Multipor ile çö..

Dünyaca ünlü projelerde kendisine yer bularak Türk ekonomisine katkı sağlayan Mono Steel, 5 kıtada 70’den fazla ülkeye i..

Esas Gayrimenkul, 17 Burda AVM’nin çatısına kurduğu Güneş Enerjisi Santrali’ni (GES) tamamladı. 22.000 m2 alanda 3 MWp k..

14- 15 Nisan 2022 tarihleri arasında 4,50 TL sabit fiyatla borsadan satış yöntemiyle talep toplayan Consus Enerji’ye, 17..

Oluşturduğu yüksek güven iklimi ve “biz” kültürü ile Polisan Holding, Türkiye’nin en mutlu çalışma ortamını sunduğu için..

Tosyalı Holding çatısı altında Cezayir'de faaliyet gösteren Tosyalı Algerie, 2021’de tek bir doğrudan indirgenmiş demir ..

Rüzgâr ve güneş enerjisi yatırımlarına sağlanan teşvikler nedeniyle Tekirdağ’ın ilçelerinde bu alana yönelmek isteyen fa..

2023 metrelik orta açıklığıyla 'dünyanın en uzun orta açıklıklı asma köprüsü' olan 1915Çanakkale Köprüsü ile Malkara-Çan..

Dünya nüfusunun yüzde 30’u yetersiz su kaynağı problemi ile mücadele ederken, Türkiye’de de durum pek iç açıcı değil

Türkiye’nin dünyaya açılan güçlü boya markalarından Polisan Kansai Boya, 26 farklı ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın yan..

Sürdürülebilir bir dünya adına sektöründe öncü faaliyetler yürüten OYAK Çimento, daha çevreci yeni özel ürünleriyle de m..