loader

Haberler

Yapı Trend Haberler

Galatasaray 10 Numara Transferini Açıkladı

Bu yıl 16’ncısı düzenlenen Contemporary Istanbul’da “Türk Leonardo da Vinci” olarak kabul edilen İlhan Koman sergisi ile..

Armatürlere eklenen ve suyun ısı ile debisini limitleyen özel seramik kartuşlar, kullanıcılara tasarruf yaptırıyor.

İstanbul'un tarihi limanını dünya standartlarında kruvaziyer limanına, kültür sanat, alışveriş ve gastronomi merkezine d..

Yale ürünleri ile hem evlerin içini hem de bahçe kulübelerinin, bahçe kapılarının ve değerli eşyaların bulunduğu garajla..

Çukurova Isı, Türkiye çapındaki bayileri ile 28 Eylül’de DoubleTree by Hilton Hotel Avcılar’da bir araya geldi.

Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB), her ay merakla beklenen inşaat ve bununla bağlantılı imalat ve hizmet sektörlerindek..

AMORF Tasarım Yarışması Ödülleri Doğal Taş Gala Gecesi Efes’ 21’de Sahiplerini Buldu

Türkiye ve Almanya’daki üretim tesislerine ek olarak geçtiğimiz ay Sakarya’da yeni bir Ar-Ge ve lojistik merkezi kuran M..

KMO ve TÜBİTAK BİLGEM iş birliğinde geliştirilen yeni proje, 12. Ulaşım ve Haberleşme Şurası’nda tanıtıldı: Yapay Zeka O..

Roca, Stratum Lavabo ünitesi ile hem kompakt hem işlevsel bir stil sunuyor. Teknoloji ve inovasyonu banyolara taşıyan öz..

Sonbaharın ve soğuk havaların gelmesiyle evde geçirdiğimiz vakitler artıyor bu da ev içindeki hava kirliliğini maksimum ..

3. Uluslararası Askeri Radar ve Sınır Güvenliği Zirvesi’nde sınır güvenliği, göçmen krizi ve yerli savunma sanayisini be..

İnşaat sektörü geçtiğimiz yıla göre durgun seyrederken, inşaatçılar son çeyrekte atılacak ekonomik adımlardan umutlu.

Timur Karaoğlu: ‘Doğaya Yeşil Bir İz Bırak’ projesi ile tedarik zincirimiz içindeki karbon salımını azaltarak ikinci kez..

Tamamlandığında dünyanın en uzun orta açıklıklı asma köprüsü unvanının sahibi olacak 1915 Çanakkale Köprüsü, inşasında k..

Sektöre artı değer katan, doğaya saygılı çözümler üreten Yurtbay Seramik, özgün ve iddialı koleksiyonlarıyla yaşam alanl..

Türkiye’nin çoğu şehrinde yaşanan kiralık ev bulma sorunu, Muğla’nın Bodrum ilçesinde büyük bir krize dönüştü.

Ürünlerini sürdürülebilirliğe yüksek katkısı olacak şekilde hazırlayan; odağına insanı, sağlığı ve çevreyi koyan Polisan..

2020 yılında ülkemizde hayata geçirilen en büyük dijital dönüşüm projelerinden biri olan Vitramax, Eczacıbaşı Yapı Gereç..