loader

Çatı Cephe İzolasyon

Yapı Trend Çatı Cephe İzolasyon

Son teknolojiyle üretim yapan Cubo Boya’nın dekoratif dış cephe boyası ACRYTECH F ULTRA, her türlü hava koşuluna karşı y..

İnsan ve çevre dostu iç cephe boyaları ile yaşam alanlarının havasını değiştiren Bi’Boya, eskimiş veya sararmış radyatör..

Oluşumcu dış cephe tasarımları, gelişen farklı teknolojiler ile artık farklı bir boyuta taşındı.

Marshall uzmanları, herkesin “taze hava” ihtiyacından yola çıkarak ve havai açık mavi gökyüzünden ilham alarak “Sonsuz G..

Yapı sektörünün en önemli çözümleri arasında yer alan yeni nesil yalıtım malzemesi Bostik Aqua Blocker® yapıların su geç..

“Gülümse Hayata” vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Polisan Kansai Boya,

Su yalıtımı Yönetmeliği’nin detayları bir kez daha, WEBİNAR üzerinden masaya yatırıldı.

awori, “Ustalara bi dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat!” sloganıyla hayata geçirdiği “Fawori Dünyam” uygulamasıyla büyük öd..

Kaleseramik daha yeşil bir dünya için etki odaklı sürdürülebilirlik projelerini hayata geçiriyor

irma, ilk günkü gibi şık ve bakımlı ahşaplar için Cuprinol, metallerde mükemmel sonuç için ise Hammerite marka ürünlerin..

AkzoNobel’in de dahil olduğu devam eden bir araştırma sayesinde, gıda ambalajlarının daha sürdürülebilir olduğu –ve artı..

Marshall, usta oyuncu Ceyhun Fersoy’un sunumuyla tezgahtarlarının evlerine konuk oldu.

Marshall özel olarak hazırlanmış olan TIR ile il merkezlerine uzak olan yerleşim birimlerine giderek orada yaşayan ustal..

Yorglass, İstanbul Sanayi Odası’nın hazırladığı Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşunun açıklandığı listede yer alıy..

İzocam bayileri, bu yıl çevrimiçi olarak düzenlenen 2021 İzocam Uluslararası Bayi Toplantısı’nda bir araya geldi

Bostik - Aqua Blocker®, her durumda süper elastik olma ve her tür yüzeye mükemmel yapışma özelliği ile en zor su yalıtım..

Kalekim’den su yalıtımında standartları yükselten yeni ürün: İzolatex 1K

Marshall, “Renklendir Hayatı” mesajı ile sunulan yılın ilk reklam kampanyasını yayınladı.

Çalışan Deneyimi Zirvesi kapsamında düzenlenen panelde konuşan İzocam İnsan Kaynakları Direktörü Gözdehan Çaycı, son yıl..

Marshall ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol uyarınca geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da boya yardı..