loader

Mimari

YÜKSEK KONFOR SAYESİNDE İDEAL KULLANICI DENEYİMİ

YÜKSEK KONFOR SAYESİNDE İDEAL KULLANICI DENEYİMİ

YÜKSEK KONFOR SAYESİNDE İDEAL KULLANICI DENEYİMİ

Tüketici alışkanlıkları gözetilerek tasarlanan E.C.A. Myra Serisi, kullanım esnasında sunduğu konforla ideal kullanıcı deneyimi hedefliyor. Organik hatlardan oluşan Myra, kullanıldığı alana estetik katkı sağlayarak mekanların atmosferine farklı bir anlam katıyor. Türkiye’de sadece E.C.A. armatürlerinde uygulanan Hygiene Plus özelliğine sahip ödüllü Myra Serisi içerisinde farklı boy ve renklerde 12 adet temel ürün ve E.C.A. Touch dokunmatik özelliğine sahip 4 adet armatür yer alıyor.

Tüketicilerinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle çalışmalarını sürdüren E.C.A., geniş ürün gamına sahip armatür serileriyle farklı tüketici beklentilerine kapsamlı şekilde cevap veriyor. Özgün tasarımıyla dikkat çeken E.C.A. Myra Serisi, ürün çeşitliliği ve renk alternatifleri sayesinde farklı beğenilere rahatlıkla hitap edebiliyor.

E.C.A. Touch ile minimum temas, maksimum hijyen

Myra Armatür Serisi içerisinde farklı özelliklerde 12 adet temel ürün bulunuyor. Yanı sıra E.C.A. Touch dokunmatik özelliğine sahip 4 armatür de seride boy gösteriyor. Dokunmatik özellik sayesinde ürün kolu açık konumdayken, bataryaya temas edilerek tek bir dokunuşla su akışı sağlanıp, tekrar bir dokunuşla su akışı durduruluyor. Armatür yüzeyine yapılacak tek dokunuşla açma kapama gerçekleştirilebilen E.C.A. Touch, minimum temas ile maksimum hijyeni bir arada sunuyor. Yaşam alanlarında zarif bir görünüm oluşturmayı amaçlayan Myra, bir tasarım objesi olarak da değerlendirilebiliyor. Krom detaylarla mekanlara modern bir hava katan seri, beyaz, kırmızı, bej ve siyah renklerdeki ürün grubu ile yaşam alanlarının kişiselleştirilmesine imkan veriyor. Eviye armatürünün tasarımındaki asil duruş, paslanmaz çelik görünümü ile güçlü bir kimlik kazanıyor. Böylece mutfaklarda sıkça kullanılan benzer malzemelerdeki detayların bir bütün oluşturması hedefleniyor.

Prestijli ödüller tasarım değerini kanıtlıyor

Myra Serisi ürünleri, uluslararası alanda prestijli tasarım yarışmalarından aldığı ödüllerle de kendisini kanıtlıyor. Dünyanın en önemli tasarım yarışmaları arasında yer alan A’Design Award ve German Design Award yarışmalarında aldığı ödüllerle başarısını gözler önüne seren yenilikçi ürünler, modern mekanlar için ilham ögeleri oluyor. Aynı seri ile birbirinden farklı banyo ve lavabo tasarımlarına uyum sağlayabilen alternatifler sunan Myra Ankastre Lavabo, Duş ve Banyo Armatürleri, şık tasarımları ile kullanıcıların beğenilerine hitap ediyor. Ev, spor salonu, otel gibi farklı alanlarda kullanılabilen Myra Ankastre Armatürler, göz alıcı görünümüyle bulunduğu mekanlara estetik katkı sağlıyor.

Hygiene Plus teknolojisiyle temizlik artık daha kolay

E.C.A.‘nın tüm armatür serilerinde de olduğu gibi Myra’daki su tasarrufu özellikli lavabo ve eviye armatürleri de tüketicilere ekonomik fayda sağlarken, doğal kaynaklara sahip çıkıyor.  Türkiye’de ilk kez E.C.A. armatürlerinde uygulanan Hygiene Plus özelliğine sahip olan Myra’nın yüzeyi kir tutmuyor. Böylece banyolar kolayca temizlenerek uzun süre hijyenik koruma sağlanıyor. Herhangi bir kimyasal kullanmaksızın yalnızca su, sabun ve pamuklu bez ile yapılacak temizlikle hijyenik yüzeyler elde ediliyor.


Yorum Yap