loader

Mimari

ORTAK TASARIM DİLİNE SAHİP BÜTÜNSEL BANYOLAR

ORTAK TASARIM DİLİNE SAHİP BÜTÜNSEL BANYOLAR

ORTAK TASARIM DİLİNE SAHİP BÜTÜNSEL BANYOLAR

Kaliteli, fonksiyonel ve estetik ürünleriyle yaşam konforunu artıran Kale Banyo, tüketicilere bütünsel bir banyo deneyimi sunduğu Zero koleksiyonunda yer alan tasarruflu armatür serisini tanıttı. ‘İyi Bak Dünyana’ sorumluluğu doğrultusunda ürettiği tasarruflu armatürleri ile su kaynaklarının korunmasına destek olan Kale Banyo, Zero armatür serisindeki yüzde 40’lık su tasarrufu ile tüketiciye ekonomik çözüm sunarken, doğayı ve kaynakları koruma konusunda da önemli bir rol oynuyor.

Lavabosundan armatürüne, banyo dolabından aynasına kadar mükemmel uyum arayanlar için tasarlanan Zero armatür serisi; krom ve mat siyah renk alternatifleri ve modern görünümüyle her zevke hitap ediyor. Geniş ürün ailesine sahip Zero armatür serisinde; banyo, duş, yüksek ve normal lavabo bataryası, döner mutfak bataryası ile sürgülü el duş takımı bulunuyor.

Zero armatürün modern çizgileri

Yaşam konforunu merkeze alan tasarım anlayışı Zero’da hayat buluyor. Fonksiyonelliğin en yalın halini banyolara taşıyan armatür serisi, düz yüzeylerin yuvarlak hatlarla birleştiği bir tasarım tarzını yansıtıyor.

Özellikle mat siyah rengiyle büyük beğeni toplayan Zero armatür ürün ailesi; Zero 2.0 vitrifiye ve banyo mobilyalarıyla da büyük bir uyum sağlıyor.


Yorum Yap