loader

Mimari

KAİNDL AQUA PRO PARKELER…

KAİNDL AQUA PRO PARKELER…

KAİNDL AQUA PRO PARKELER…

Neme ve suya dayanıklı Kaindl Aqua Pro parkeler suyla temasın sık olduğu mutfak, koridor gibi yerlerde ve tüm alanlarda kullanım kolaylığının yanı sıra her dekorasyona uygun geniş bir tasarım yelpazesi sunuyor. DesignFloor güvencesi ile Türkiye’de satışa sunulan Kaindl Aqua Pro parke koleksiyonu 24 saate kadar suya dayanıklılık gösteriyor.

Sulu temizlik ve bakım periyotlarının sıklığı nedeni ile mağazalar ve ticari mekânlar, kullanıcıların ve zeminin suyla temasının fazlalığı sebebiyle yazlık evler ve daha pek çok türden yapıda uzun ömürlü ve sağlıklı zeminler için Kaindl Aqua Pro parkeler kusursuz bir uyum sağlıyor. Zemin ürünlerinde suya ve neme dayanıklı malzeme tercihi ve hijyenik ürün yapısı gibi özellikler günümüzde iç mekanlar için yüksek önem teşkil ediyor. Türkiye’nin orta ve üst segment parke tedarikçisi DesignFloor güvencesi ile Türkiye’de satışa sunulan, neme ve suya dayanıklı Aqua Pro koleksiyonu ile özel teknik gereksinimlere sahip mekânlar için ideal zemin kaplaması olan Kaindl marka parkeler, kaliteli ve zengin tasarım seçenekleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Kaindl Aqua Pro parke koleksiyonu, teknik avantajlarının yanı sıra her tarz dekorasyonun zemin tamamlayıcısı olabilecek çok sayıda renk ve yüzey alternatifleri ile mimarlar ve iç mimarlar gibi tasarım profesyonellerinin de sık tercih ettiği bir ürün grubu olmasıyla öne çıkıyor.

24 saat sudan etkilenmeyen özel ürün teknolojisi

Aqua Pro, Kaindl’ın Avrupa standartları kapsamında akredite ettirdiği, su ve nem dayanımı sağlayan bir ürün teknolojisi olarak tanımlanırken, koleksiyonda AQUAtec adı verilen neme dayanıklı organik materyallerden üretilen bir HDF tabakası ve sızdırmazlık sağlayan kilit sistemi kullanılıyor. Bu sayede Aqua Pro etiketine sahip ürünler, olası su sızıntılarında, 24 saate kadar yapılan müdahalelerde zarar görmüyor.  Kaindl'a özel Soft Bevel derz sayesinde de doğal birleşimlere sahip estetik bir zemin tasarımı ortaya çıkıyor. Su ve nemin zemin kaplamasını deforme etme tehlikesini minimuma indirmesi sayesinde Kaindl Aqua Pro etiketli ürünler, mutfak gibi mahallerde teknik dezavantajları aşarak istenilen zemin çözümünü sağlıyor. Ayrıca Aqua Pro etiketli ürünler 30 yıl garanti kapsamında kullanıcılara sunuluyor.


Yorum Yap