loader

Çatı Cephe İzolasyon

Bİ’BOYA YENİ ÜRÜNÜ SU BAZLI RADYATÖR BOYASI COMFORT’U TANITTI

Bİ’BOYA YENİ ÜRÜNÜ SU BAZLI RADYATÖR BOYASI COMFORT’U TANITTI

Bİ’BOYA YENİ ÜRÜNÜ SU BAZLI RADYATÖR BOYASI COMFORT’U TANITTI

İnsan ve çevre dostu iç cephe boyaları ile yaşam alanlarının havasını değiştiren Bi’Boya, eskimiş veya sararmış radyatör boyalarını yenilemek için geliştirdiği yeni ürünü ‘Radyatör Boyası Comfort’u tanıttı.

Yaşam alanlarınızda değişiklikler ve küçük dokunuşlarla şık etkiler sunmak istiyorsanız radyatörlerinizi dekorasyon stilinize uygun bir şekilde boyayabilirsiniz. Ancak bu uygulamadan uzun ömürlü ve sağlıklı sonuçlar almak için radyatör boyalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Normal boyalar kalorifer ısındığında koku oluşturabilir, bir süre sonra örtücülüğünü ve canlılığını kaybedebilir. Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim güvencesiyle hayata geçirilen Bi’Boya da tüm bu sorunların önüne geçmek için yeni ürünü su bazlı ‘Radyatör Boyası Comfort’u tüketici ve profesyonellerin hizmetine sundu. Sentetik parlak boyaların aksine parlaklığını zamanla kaybetmeyen, kolay silinebilir özellikteki ‘Radyatör Boyası Comfort’, su ile seyreltildiği için kokmaz, insan ve çevre sağlığına zarar vermez.

Bi’Renk kartelası ile hayal gücünüzü konuşturun

Uygulaması son derece kolay olan ve kullanıma hazır halde sunulan ‘Radyatör Boyası Comfort’, beyaz renkte olup, Bi’Renk Ustası ile renklendirilerek istenilen renk elde edilebilir.

Radyatör boyarken dikkat edilmesi gerekenler

Boyamak istediğiniz radyatörü kapatmalı, boyadan önce radyatörü iyice temizlemeli ve kurulamalısınız.  Boyadan önce Bi’Boya Radyatör Boyası’nı ince bir kat şeklinde astar olarak kullanarak asıl boyayı kusursuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bi’Boya Radyatör Boyası Comfort, kullanıma hazır haldedir. Ancak gerekli durumlarda hacimce en çok yüzde 5 oranında su ile inceltebilirsiniz.

İkinci kat boyayı uygulamak için en az 24 saat beklemelisiniz. Boya işlemi tamamlandıktan sonra radyatörü bir iki gün kadar kapalı tutmalısınız.

Boyama işleminden önce etrafta bulunan mobilya ve halı gibi aksesuarların üzerini kaplayarak boyadan etkilenmelerini ve lekelenmelerini önleyebilirsiniz.

Siz de Bi’Boya’nın önerdiği bu püf noktalara dikkat ederek, evinizin dekorasyonunu ile bütünleşen bir radyatör tasarlayabilirsiniz.


Yorum Yap