loader

Çatı Cephe İzolasyon

Yapı Trend Çatı Cephe İzolasyon

BASF, 2021 itibarıyla kadınların liderlik pozisyonlarındaki oranını yüzde 22 ila 24’e artırma hedefini erken gerçekleşti..

Atatürk Kültür Merkezi’nin yapımı sürüyor. Yıl sonuna kadar bitirilmesi planlanan merkez, 2 bin 500 kişilik opera salonu..

DYO’nun inovatif ürünü “Hidrolux’’ ile yaşam alanlarınız ışıldasın

Yüksek değerlerde ses yalıtımı ve nem dayanımı özellikleriyle öne çıkan Vidipan®, selüloz katkılı özel içeriğiyle üstün ..

İstanbul'un önemli iş merkezlerinden biri olan Levent Bölgesi’nde yer alan Sheraton Levent Hotel’in renovasyonunda Bosti..

DYO, Ağır Vasıta Zirvesi’nin Destekçisi Oldu

Türk boya sektörüne öncülük eden, insan odaklı yaklaşımı ile tanınan DYO, sektör alışkanlıklarını değiştirecek yeni bir ..

Knauf, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Alçıpan® ürünleriyle oluşabilecek kötü senaryoları minimize etmeyi amaçlı..

Renk seçerken hangi duyguları harekete geçirdiğine dikkat etmek gerek

Kalekim’in yeni dijital uygulamalarıyla tüketici ve profesyonellerle buluşturduğu Bi’Boya’nın odak noktasını tüketici me..

İnşaat, endüstriyel, üretim ve tüketici pazarında önde gelen bir marka olan Bostik, yüksek basınçlı laminatların (HPL) y..

Türkiye’de tel çit sektörünün kurucusu Kösedağ, geliştirdiği inovatif ürünlerle sunduğu güvenlik çözümlerini en üst stan..

Filli Boya’dan mekâna canlılık veren renk önerileri!

Türk Ytong,Gazbeton Dersleri ile 10 yıldabin 200 mimarlık öğrencisineulaştı

Knauf tarafından sürdürülebilir bakış açısıyla gerçekleştirilen Knauf Aile Günü etkinlikleri, bu yıl İş Sağlığı & Gü..

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, 2019 yılının üçüncü çeyrek dönemine ilişkin finansal sonuçlarını açı..

Milli Takımın en renkli temsilcisi DYO ile sporseverlerin futbol aşkı yüzlerine yansıyor

Bi’Boya’dan hijyenik mekanlar için: ‘Isıtutan Comfort’

Akçansa Sağlık ve Güvenlik Haftası boyunca her gün farklı etkinlikler gerçekleştirdi.

Tüm profesyonel inşaat işleri, dekorasyon ve tamir işleri için yüksek kaliteli yeni yapıştırıcı serisi raflarda yerini a..