loader

Çatı Cephe İzolasyon

Yapı Trend Çatı Cephe İzolasyon

Vefa Group, yapı sektörünün en büyük buluşma platformu olan Yapı Fuar’ında, Ekobord markasıyla en yeni teknolojileri kul..

Yarınlar İçin Değer Projesi kapsamında ‘Öğrenmeye Değer’ diyen DYO; İstanbul, Gaziantep ve Manisa’da 2 bin 500 ilkokul ö..

Türkiye’nin lider yapı malzemeleri şirketi Akçansa, yapı sektörünün temsilcilerini bir araya getiren 42. Yapı Fuarı’nda ..

Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer almaktan dolayı gurur duyduklarını ve uluslararası arenada marka bilinirli..

Marshall’ın, kullanıcı ihtiyaçlarını öngörerek geliştirdiği Marshall Maximum, maksimum örtücülük ve maksimum metraj avan..

Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor ‘Kampüs’,İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde öğrencilerle buluştu

Benim Mahallem projesi kapsamında Çanakkale’de yapılan proje ile iki haftada 10 okulda 1000’e yakın öğrenciye ulaşıldı.

GF Hakan Plastik, 5 Haziran Dünya Çevre Günü için yayınladığı mesajda su kaynaklarının korunmasının önemine değindi.

DYO’nun iç cephede her türlü nemli yüzeye rahatlıkla uygulanabilen ürünü Dyostop, rutubeti bloke ediyor

Sektör temsilcileri, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde biraraya gelerek, Teknik, İletişim, ..

Seramik yapıştırıcı ve derz dolgu sektörünün lider markası Kalekim’in şeffaf su yalıtım malzemesi İzopur Trans

Yarınlar İçin Değer Projesi kapsamında “Öğrenmeye Değer” eğitimlerine bu yıl da devam eden DYO,

DYO, Usta Ligi’nde Antalya vizesini Akrostar forması ile oynayan Krasnodar Takımı aldı

Nitelikli usta yetiştirmek konusunda öncü rol üstlenen Filli Boya, “Filli Ustam” projesiyle 81 ilde işin profesyonelleri..

Bu oyuncu ve renkli palet canlı kırmızı ve yeşil ile solgun pembe ve maviyi kombinleyerek, çıtır/gevrek (crispy) gri ve ..

Çatı Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Şenal, alınan tüm önlemlere rağmen dünya..

Limak Çimento Grubu’nun Mozambik’te bulunan fabrikası Limak Cimentos, Mozambik’te yaşanan kasırga felaketi sonrası bölge..

Filli Boya’nın yaşam alanlarına değer katacak birbirinden şık renk seçenekleri farklı kompozisyonlarla, dekorasyon kombi..

Alligator Boya Palazzo renk koleksiyonu, minimalizm ve sadeliğin ön plana çıktığı İskandinav tarzından esintiler taşıyor..

Ytong’dan alevlere geçit vermeyen Yangın Duvarı Çözümü