loader

Çatı Cephe İzolasyon

Yapı Trend Çatı Cephe İzolasyon

2021 yılının renk trendlerine ‘Hasır 295’ rengi ile yön veren Filli Boya, bu renk ile uyumlu kışı çağrıştıran renklerle ..

Kalekim’den yüksek performanslı su yalıtımı sağlayan yeni ürün İzolatex 1K

San Deco’nun Sedef Efektli Su Bazlı Boyaları Yeni Yıl Ruhunu İç Mekanlara Taşıyor...

Esnek ve çevik bir marka vizyonu çerçevesinde, global bakış açısıyla inovasyon kültürünü odağına yerleştiren Polisan Kan..

Arkema, dekoratif zemin teknolojilerinde uzmanlaşmış İtalyan şirketi Ideal Work’ü satın alıyor.

Yapı kimyasalları sektörünün lideri Kalekim, Çevre Bakanlığı’nın Sıfır Atık Projesi kapsamında hayata geçirdiği uygulama..

Boyadaki uzmanlığını ısı yalıtım sektörüne de taşıyan DYO, Klimatherm Karbonmaxi ürünü ile binaların nefes almasını sağl..

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sürecinde Filli Boya, boya sektöründe ilk kez gerçekleştirdiği yenilikçi..

Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, okulların yeni dönem eğitim öğretim yılına hazırlanması için boya desteğinde bu..

Türkiye’nin en köklü boya markası DYO’nun geliştirip ürettiği esnek dış cephe boyası Dyolasteks her türlü hava koşuluna ..

Çanakkale’nin Çan ilçesinden uzaktan erişimle kutlandı. Devlet-millet kaynaşmasının önemli bir örneği olan bu gelenek, b..

Sıcak ve soğuk farklarında elastikiyetini koruyan ürünler çatılarda su sızdırma problemlerini önlüyor.

Müthiş bir başarıyla üç yılda amatörden Venüs Sultanlar Ligi’ne yükselen kadın voleybol takımımızı bütün kent sahiplendi..

Filli Boya’nın iç cephe boyası AlpinaSilan W, bakteri oluşumunu engelleme özelliği ile tüketicilerin beğenisini kazandı

Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk ön..

Bostik’in Türkiye pazarına sürdüğü YENİ ÜRÜN Bostik P795 Seal ’N’Flex Premium, yapı ve genişleme derzlerinde ve yaya kal..

Her ihtiyaca uygun şekilde geliştirdiği ürün ve çözümleri ile Türkiye'nin önemli projelerinin tercihi olmaya devam eden..

Ytong, yaz sıcaklarında çatılar için doğal ısı yalıtımı çözümü sunuyor

İzocam Tekiz, Türkiye’de ilk ve tek sinüs desenli taşyünü cephe panelini satışa sunuyor.

Türkiye’nin Renkleri ile Renkli DYOloglar 30 Mayıs’ta canlı yayında