loader

Yenı Ürün

Schneider Electric Türkiye ve Orta Asya Retail İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı İsmail Yamangil, 1 Ocak 2020 tarihi itib..

Bina, elektrik ve dijital altyapılar için ürün ve sistemler geliştiren Fransız devi Legrand Grup, Türkiye’deki yatırımla..

Farklı Dekor Seçenekleriyle Her Zevke Hitap Eden Kapı Paneli; “Doorlam”

Cvsair’in havalandırma amaçlı ürünlerinin satışı iklimlendirme sektörünün en köklü ve öncü firmalarından Form Şirketler ..

Kalekim Genel Müdürü Timur Karaoğlu : “Yarım asra yaklaşan tecrübe ve bilgi birikimimizle sektörümüzde rol model konumda..

Kale Banyo, yenilenen mobilya koleksiyonu ‘Arte+’ ile daha fazla depolama alanı sunuyor

Lincoln Electric Türkiye yapısal çelik imalat sistemi PythonX® ile üretim hatlarını sadeleştirerek şirketlerin daha az h..

Masdaf’ın Yangın Pompalarına Dünyanın En Yüksek Kalite Standardı Olan FM’den (Factory Mutual) Onay !

DYO Akromax ile kirlenme direnci yüksek solmayan dış cepheler

Bien Banyo zengin ürün alternatifleri, modern tasarımları ve benzeri olmayan yenilikleriyle sektöre farklı çözüm önerile..

(İSKİD) düzenlediği Ar-Ge Proje Destekleri ve Proje Hazırlama Kriterleri konulu seminerin ana sponsoru oldu

VitrA’nın Alman endüstriyel tasarım stüdyosu NOA iş birliğiyle geliştirdiği V-Care Akıllı Klozet, kişiselleştirilebilen ..

Emirates Uçak İçi İkram Birimi, elektrik tüketiminden kaynaklanan karbon emisyonlarını %15 azalttı

Kaleseramik’in, Çorum'daki iş ortağı Duranlar Yapı Market ile birlikte faaliyete geçirdiği yeni mağazacılık konseptiyle...

Bien’in Bianco Lasa Koleksiyonu 40x120 cm duvar karosu ve 60x60cm teknik porselen özellikli zemin karoları ile eşsiz mek..

Uzaktan kumandalı bir klozetiniz olsun ister misiniz? Ya da ısıtmalı klozet kapağı?

Kilit çözümleri ve akıllı güvenlik sistemleri alanında dünyanın lider markalarından Yale, ev sahiplerinin yaşam alanları..

VitrA'nın yeni banyo koleksiyonu Integra, geniş ürün gamı, alternatif ölçü seçenekleri ve akıllı saklama alanı çözümleri..

DYO’nun ahşap boyadaki markası Massiveline adı altında ürettiği panel kapı boyası, inci parıltısını kapılara taşıdı.

Müşterilerine 145 yıldır ürünün yanı sıra komple “Deneyim” sunan Vaillant, “Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’19”..