loader

Mimari

NG KÜTAHYA SERAMİK YATLARDA SERAMİK MODASINI BAŞLATTI

NG KÜTAHYA SERAMİK YATLARDA SERAMİK MODASINI BAŞLATTI

NG KÜTAHYA SERAMİK YATLARDA SERAMİK MODASINI BAŞLATTI

Fark sunan tasarımları, üstün teknolojisiyle seramik sektörüne AR- GE ve inovasyon kavramlarını kazandıran NG Kütahya Seramik, geliştirdiği 120x240 cm ölçülerindeki Royal Pulpis koleksiyonu ile bir ilke daha imza attı. Türkiye’de bu ölçülerde seramik üreten ilk ve tek marka olarak lider konumda yer alan NG Kütahya Seramik, hayal gücünün de ötesine geçerek yeni koleksiyonunu ultra lüks tekneye uyguladı. 39 metre uzunluğa ve 12 kişilik kapasiteye sahip ultra lüks tekne uygulamasıyla yatlarda ve teknelerde seramik modası başlattı.Dayanıklılık ve hijyenden asla taviz vermeyen 120x240 cm’lik inovatif ebatlı seramiklerle döşenen tekne; fonksiyonelliği ve estetik görünümüyle zamana meydan okuyan bir yaklaşım sunuyor.

Gerçekleştirdiği AR-GE ve inovasyon odaklı çalışmalarıyla seramik sektörünün geleceğini şekillendiren NG Kütahya Seramik, geliştirdiği 120x240 cm’lik inovatif ebatlı seramikler ile profesyoneller için yeni kullanım alanlarına olanak tanıyor. Ahşap ve fiber kaplamaya nazaran üst düzey dayanıklılığa ve estetik görünüme sahip 120x240 cm Royal Pulpis koleksiyonu, ultra lüks tekne tasarımında kullanıldı. Teknenin iç ve dış alanları, ıslak bölümleri dışında TV üniteleri, yatak başları gibi detayları ve teknenin lobisi de tamamen seramikle döşendi.

Dayanıklı, hijyenik, uzun ömürlü seramikler

NG Kütahya Seramik tarafından en yeni teknoloji kullanılarak geliştirilen Royal Pulpis Koleksiyonu, fonksiyonelliği ve estetik görünümüyle zamana meydan okuyan bir donanıma sahip. Tuzlu su, nem, küf, yosun ve kimyasallara ve zamanla oluşan çizilmelere karşı dayanıklı yapısıyla uzun ömürlülüğü zirveye taşıyor. Seramiğin kolay temizlenen yapısı sayesinde hijyenik bir ortam sunuyor. Yüksek ve düşük sıcaklık derecelerinde her türlü iklim şartına karşılık mukavemetini koruyan koleksiyon, yaşam alanlarına derinlik katarak mekânları olduğundan daha büyük gösteren özelliğiyle de tekne kullanımı için en ideal bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bu özellikleri ile de teknelerde ağırlıklı olarak kullanılan ahşap ve fiber malzemelere göre her açıdan avantajlı, ideal bir çözüm sunuyor.


Yorum Yap