loader

Mimari

Yapı Trend Mimari Tasarım

Yerce Mimarlık ve ZAAS, peş peşe aldığı uluslararası ödüllerle benzersiz bir başarıya imza attı.

Çoğu kişinin homeoffice olarak evde çalıştığı bu dönemde Tekzen, ihtiyaca yönelik özgün eşyalar hazırlamanızda size güze..

VitrA, Integra banyo koleksiyonuyla oteller için ferah bir alternatif sunuyor

Bosch Termoteknoloji’nin sessiz ve A sınıfı yoğuşmalı kombisi Condens 2300i W hayatı kolaylaştırıyor

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıları ile birlikte moral depoladığı geleneksel Aile Toplantısını bu yıl 5-10 Şubat tarihl..

Lacivert, sonsuzluğu ve otoriteyi çağrıştırır. Üst düzey yöneticilerin genellikle lacivert giymesi bu nedenledir. Hatta ..

erce Mimarlık ve ZAAS, peş peşe aldığı uluslararası ödüllerle benzersiz bir başarıya imza attı.

Yalıkavak Marina,Rusya’nın En İyiDergisi ‘Prime Traveller’ tarafındanverilenödülllerde“En İyiYatMarinası” olarakseçildi.

Bien’in, ıslak alanlardaki ürün portföyünde yer alan Lucca Armatür Serisi ile Motto gövde üstü lavabolar yeni formları i..

Artık hepimiz biliyoruz ki bahar yeni başlangıçlar ve değişim için en uygun dönem. Şimdi yaşam alanını değiştirmenin, te..

QUA’nın tasarlayıp ürettiği ‘’Dona Armatür Serisi’’ şık ve zarif tasarımı, ergonomik yapısı ile banyo ve mutfaklarda pra..

Creavit’in, dünyaca ünlü Türk tasarımcı Defne Koz ile güçlerini birleştirerek tasarladığı yeni koleksiyonu Foglia’ yı ya..

Seramikte dünyanın 7’inci, Avrupa’nın 3’üncü büyük ülkesi konumunda yer alan Türkiye, tasarım ve üretimdeki üstün gücüyl..

Claudio Bellini iş birliğiyle tasarlanan Equal banyo koleksiyonu ile VitrA’nın en yeni karo sistemlerinden CementMix, iF..

Gün geçtikçe tüm yaşam alanlarında etkisini hissettiren tasarım olgusu, artık banyolarda da gündeme geliyor.

“Plan B: Akıntıya Karşı Bir Mimarlık Okulu” konulu yarışmada kazananlar belli oldu

Göbeklitepe’nin anıtsal mimarisi, ritüelleri ve figürleri, doğal taşlarla üretilen objelerle dünyaya tanıtılacak

Artema, geliştirdiği BluEco kartuş teknolojisi sayesinde, hem dünyanın geleceğini, hem de aile bütçesini düşünüyor. 90 d..

İnovatif ürünleriyle sektörün önemli oyuncularından olan Bien’in, 2020 yılı yeni koleksiyonu ‘Artemoderna’ çarpıcı ve mo..

“RIBA + VitrA ile Mimar Sohbetleri” kapsamında, Ben van Berkel 3 Mart’ta İstanbul’da…