loader

Mimari

Yapı Trend Mimari Tasarım

Super Gloss lak paneller ev dekorasyonunda trend olma hükmünü sürdürüyor.

Bien tarafından geliştirilen 120*180 cm boyutlarındaki özel seramik koleksiyonları uygulama alanlarında bütünsel mekan t..

Zarif çizgisi ile modern mekanların tamamlayıcı aktörü: E.C.A. Dalia Serisi

Bien tarafından geliştirilen 120*180 cm boyutlarındaki özel seramik koleksiyonları uygulama alanlarında bütünsel mekan t..

Evogloss PET kaplı paneller, lekelere, çizilmeye ve solmaya karşı üstün dayanımının yanı sıra çevre dostu ve hijyenik ya..

Serel mat ürünler serisi ile modern ve sofistike çizgiler siyah ve beyazın asaletiyle buluşuyor

Kusursuz seramik uygulaması sunan karo seviyeleme sistemi: Kalekim Level Master

Bien’in ‘Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu’ Ödüllü Koleksiyonu ‘Hypnos’ iddialı tasarımıyla lüks yaşam alanlarına a..

Parke üretiminde Avrupa’da 2, globalde 3. sırada yer alan Türkiye’nin zemin sektörü liderlerinden DesignFloor’un önümüzd..

Fotoselli ürün ve sistemler ile su tüketimini yüzde 70’lere kadar azaltmak mümkün

Islak zeminlere yönelik ürünler geliştirip tasarlayan Bien’in “Sensör Flow Sistemleri” içinde yer alan fotoselli ürünler..

Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle dekorasyonda estetiği işlevsel detaylarla buluşturan Günsan Elektrik, Eqona Pratik..

26.kez hayat bulan “Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri”nde Uniq ürünü ile Yapıda İnovatif Ürün kategorisind..

Fotoselli ürün ve sistemler ile su tüketimini yüzde 70’lere kadar azaltmak mümkün

NG Kütahya Seramik, yeni geliştirdiği Bookmatch Koleksiyonu ile tasarıma inovatif bir yaklaşım getiriyor

Sosyal yaşamdan uzak kalarak evlere kapandığımız pandemi süreci yaşam şeklimizi önemli ölçüde değiştirdi.

Vaillant, Küçük Akbabaları Koruma Projesi kapsamında çalışmalarını pandemi tedbirleri altında başarıyla sürdürdü

Yaşam alanlarının daha sakin ve sade olmasını isteyenler için önerilen minimalist yaklaşım ile ev ve ofislerde keyifli o..

Bien’in, ıslak alanlardaki ürün portföyünde yer alan Lucca Armatür Serisi şık ve zarif tasarımı, ergonomik yapısı ile ba..

En ileri teknolojiyi doğallıkla sentezleyen Bien, 20x120cm ebadındaki ahşap görünümlü seramik koleksiyonlarıyla yaşam al..