loader

İnşaat Proje

MİKROPLARA KARŞI SMARTHİJYEN

MİKROPLARA KARŞI SMARTHİJYEN

MİKROPLARA KARŞI SMARTHİJYEN

Çevresel Ürün Deklarasyonu (EPD)  ve Sağlık Ürün Deklarasyonu’nu (HPD) sertifikalarını alan ilk Türk firması Kaleseramik’in deneyimli markası Kale Banyo, ‘smart’ felsefesiyle hayata geçirdiği ürün ve çözümlerinde, hijyen ve tasarrufu bir arada sunuyor. 2017 yılından beri klozet, klozet kapağı, lavabo, pisuvar gibi tüm vitrifiye ürünlerini standart şekilde SmartHijyen özelliği ile üreten Kale Banyo, ömür boyu koruma sağlayan hijyen özelliğinin yanında, daha az temizlik malzemesi ile daha kolay temizlik sağladığı için de doğa dostu çevreci çözümler sunuyor.

Evlerimizde, en çok mikrop barındıran yerlerden biri hiç şüphe yok ki banyolardır. Nemli ortamlarından dolayı Campylobacter’den Salmonella’ya, E. Coli’den Aspergillus’a birçok bakteri özellikle klozet ve lavaboları yuva edinirler. İşte bu yüzden hijyenik bir banyo, sizin ve ailenizin sağlığı için hayati önem taşır. Hijyenik bir banyoya sahip olmanın en güvenli yolu ise, tedbiri baştan almaktan geçer. Kale Banyo da bu sorunu tüketiciler için üretim aşamasında ortadan kaldıran “SmartHijyen” teknolojisiyle banyoları çok daha sağlıklı mekanlara dönüştürerek sizi ve ailenizi güvence altına alıyor.

Türkiye’ye birçok inovatif ürün kazandırdan Kale Banyo, tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran şık ve kullanışlı mekanlar sunarken bir yandan da ‘Smart’ felsefesiyle hayata geçirdiği ‘SmartHijyen’ özelliğine sahip ürünler ile banyoları ferah ve hijyenik ortamlara dönüştürüyor. Konutlardan işyerlerine, restoranlardan otellere, spor salonlarından alışveriş merkezlerine kadar pek çok ortak yaşam alanında kullanılan klozet, lavabo, pisuvar, klozet kapağı gibi vitrifiye ürünlerini, SmartHijyen özelliği ile üreten Kale Banyo, aynı zamanda daha az temizlik malzemesi ile daha kolay temizlik sağladığı için doğaya dost çevreci çözümler sunuyor.

SmartHijyen, Kale Banyo ürünlerinde sağladığı antibakteriyel özelliğini, ilk günkü gibi koruyor. İçeriğinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyon, mikropların hücre duvarlarına zarar vererek, DNA ve RNA yapılarını bozuyor. Kullanılan nano gümüş iyonları, ürünlerin üzerinde bulunan bakterilerin çoğalmasına engel olurken, mevcut bakterileri de yok ediyor. Kale Banyo ayrıca, bağımsız laboratuvarlarda yapılan testlerde yeni bakterilerin oluşumunu engellediği ve var olan bakterilerin hücre yapısını da bozarak yok ettiğini kanıtlayan SmartHijyen teknojisini uyguladığı ürünlerine fiyat farkı yansıtmıyor.

Banyoda akılcı ve ödüllü çözümler Smart Ürün Ailesinde

Kale Banyo, ‘Smart’ felsefesiyle hayata geçirdiği yenilikçi ürünleri ile banyolarda akılcı ve çevre dostu çözümler üretiyor. Kale Banyo SmartYıkama Klozet, SenseSmart Pisuvar, AquaSmart Pisuvar’dan oluşan hijyenik ve çevre dostu “Smart Ürün Ailesi” ile her ayrıntının düşünüldüğü sağlıklı mekanlar oluşturuyor.


Yorum Yap