loader

Çatı Cephe İzolasyon

MARİN YAPIŞTIRICILARI SERİSİYLE BOSTİK’TEN GÜVENLİ VE KONFORLU ÇÖZÜMLER

MARİN YAPIŞTIRICILARI SERİSİYLE BOSTİK’TEN GÜVENLİ VE KONFORLU ÇÖZÜMLER

MARİN YAPIŞTIRICILARI SERİSİYLE BOSTİK’TEN GÜVENLİ VE KONFORLU ÇÖZÜMLER

Bostik, kusursuz ve uzun süre etkili olan marin ürünleri geliştirmeye devam ediyor. İnovatif, yeni ve sürdürülebilir marin yapıştırıcılar üretirken bir yandan da mevcut ürünlerini son teknolojiyle harmanlıyor. Teknenizin emniyet ve konfor ihtiyacına cevap verebilen Bostik marin uygulamaları, sizi ve sevdiklerinizi güvende tutuyor.

Bostik marin serisi, tekne cam montajı için astarsız ön ve yan cam yapıştırıcı ve dolgu mastiklerini de içeriyor. Bostik marin yapıştırıcıları, cam yapıştırma (ön cam, lumbar) için olduğu kadar gemi kerestesi ya da suni güverte yapıştırma, güverte altı iç yapıştırma ve gövde-güverte yapıştırma gibi çok sayıda inşa ya da dekorasyon uygulaması için de kullanılıyor. Yüksek çekmede kesme mukavemetine ve ilk tutunma mukavemetine sahip olan Bostik marin ürünleri aynı zamanda çevre dostudur.

Güvenliğin ve kalitenin tescili sertifikalar
Bostik, kalitenin marin endüstrisi gibi yüksek performanslı bir alanda son derece kritik olduğunun bilincindedir. Bostik ürünleri, Avrupa Marin Ekipmanları Direktifi (MED) tarafından belirlenmiş özel kurallara uygundur. Sertifikalı Bostik marin ürünleri, düşük alev alma testi olan IMO testlerinden geçtiğini kanıtlayan CE logosu taşır.  Yavaş kabuk tutma özellikli Simson MSR CA ürünü ise DNV-GL yapı camlama prosedürlerine dayanarak test edilmiş ve sertifikalandırılmış, A ve B sınıfı marin cam yapıştırma ürünleri olarak onaylanmıştır. Bu çözümlerden biri olan Bostik Simson MSR Deck Caulk Advanced, silil modifiye polimer (SMP) teknolojisine dayanan ve özellikle denizcilik uygulamaları için geliştirilmiş ürünlerin başında geliyor. Bostik Simson, birinci sınıf, tek komponentli, hızlı kürlenen bir marin dolgu ve izolasyon mastiği olarak denizcilerin tercihi oluyor. Tik güvertelerde armuz dolgusu ve gemilerdeki diğer güverte malzemelerinin su yalıtımlarında ideal bir sonuç veriyor. Bostik Simson, solvent ve izosiyanat içermediği gibi, yüksek UV direnci, yaşlanmaya karşı dayanımı ve tatlı ya da tuzlu suya uzun süre dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Kimyasallardan etkilenmeyen ve temizlik ürünlerinden yıpranmayan Bostik Simson,  –40°C - +100°C sıcaklık aralığında daimi olarak elastik kalıyor.

 


Yorum Yap