loader

İnşaat Proje

KASTAMONU ENTEGRE, KONYA’DA MİMARLARLA BULUŞTU

KASTAMONU ENTEGRE, KONYA’DA MİMARLARLA BULUŞTU

KASTAMONU ENTEGRE, KONYA’DA MİMARLARLA BULUŞTU

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, Konya Bayisi Dempaş Orman Ürünleri’nin ev sahipliğinde sektör profesyonellerine yönelik bir tanıtım etkinliği gerçekleştirdi. Mimarlık dünyasından değerli isimlerin bir araya geldiği etkinlikte, 50. yıl özel koleksiyonunun yanı sıra Kastamonu Entegre’nin tüm ürünleri hakkında detaylı bilgi verildi.

Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre’nin 50. yıl özel koleksiyonu, Konya Bayisi Dempaş Orman Ürünleri’nin ev sahipliğinde düzenlenen özel bir etkinlikte tanıtıldı. Aralarında Mimarlar Odası Konya Şubesi Başkanı Armağan Güleç’in de yer aldığı davetliler, markanın ürünlerini yakından inceleme fırsatı buldular. Kastamonu Entegre Ürün Müdürü Cem Başaran’ın 50. yıl özel koleksiyona ilişkin yaptığı sunumun ardından, firmanın katma değerli ürün gamını oluşturan markaları Glossmax Pro, MattPlus, Glossmax, EvoGloss, Acrylic Panel ve Industrial Acrylic Panel hakkında detaylı bilgi verildi.

50 yıllık tecrübenin yansıması

Kastamonu Entegre’nin 50. Yıl Özel Serisi, 1970’li yılların retro stilinden 1980’lerin ihtişamlı tarzına; 1990’ların yalın çizgisinden 2000’lerin minimalist ruhuna ve günümüzün eklektik görünümlerine kadar son 50 yılın dekorasyon ve tasarım trendlerinden yola çıkılarak oluşturuldu. Mermer ve ahşap görünümlü zarif örnekleriyle farklı zevklere yanıt veren yeni seri, çağdaş mekânlar yaratmak üzere mutfaklar, ofis mobilyaları, raf ve duvar kaplamalarında tercih ediliyor.  Konya’daki buluşmada, 50. yıl koleksiyonunun yanı sıra Kastamonu Entegre’nin yakın zamanda sektöre kazandırdığı ürünleri Glossmax Pro ve MattPlus da sektör profesyonellerinin beğenisini topladı. Ekstra parlaklık ve kalite ilkesiyle üretilen Glossmax Pro, ayna parlaklığındaki yüzeyi ile mekânlara derinlik katarken; çizilmeye, aşınmaya, kimyasallara ve güneş ışığına karşı yüksek direnç sağlamasıyla da fark yaratıyor. Mat görüntüyü kusursuzlaştıran Mattplus ise, yüksek parmak izi dayanımı ve kolay temizlenebilirlik özelliğiyle öne çıkıyor.  Kastamonu Entegre’nin, sektör profesyonelleri ile gerçekleştirdiği bu etkinliklerin önümüzdeki dönemde de devam etmesi planlanıyor.  


Yorum Yap