loader

Yenı Ürün

KAPILAR ‘İNCİ PARILTISI’ İLE PARLIYOR

KAPILAR ‘İNCİ PARILTISI’ İLE PARLIYOR

KAPILAR ‘İNCİ PARILTISI’ İLE PARLIYOR

DYO’nun ahşap boyadaki markası Massiveline adı altında ürettiği panel kapı boyası, inci parıltısını kapılara taşıdı. İnsan ve çevre dostu Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı; suya, ev kimyasallarına ve darbelere karşı yüksek dayanıma sahip.

Türk boya sektöründe öncülüğünü yenilikçi ürünlerle devam ettiren DYO, ahşap boya markası Massiveline ile kapılara inci parıltısı getirdi. Sektörde üretim alanı çeşitliliği açısından farklı bir yere sahip olan DYO’nun Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı, akrilik emülsiyon esaslı, inci parıltısı efekti veren özel bir ürün. Kokusuz, suya, ev kimyasallarına ve darbelere dayanıklı olan panel kapı boyası insan sağlığı ve çevre dostu özelliği ile de sektörde öne çıkıyor.

DYO YİNE SEKTÖRDE BİR İLKE İMZA ATTI
Türkiye pazarında tüm alt sektörlerde faaliyet gösteren tek boya şirketi olma özelliğine sahip olan DYO, ahşap koruyucu ve vernik kategorisindeki markası Massiveline ile de sektörü ilklerle tanıştırmaya devam ediyor. Kapılarında farklılık oluşturmak isteyenleri sektörde bir ilk olan ‘inci parıltısı’ ile tanıştıran DYO’nun Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı ürünü, Amerikan kapılarda ve her türlü ahşap yüzeyde kullanılabiliyor.

PARILTILI DEKORATİF BİR GÖRÜNÜM
DYO’nun sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve kalitesini yansıtan Massiveline serisinde yer alan Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı adını taşıyan ürünü özel pigmenti sayesinde kapılara parıltılı dekoratif bir görünüm sağlıyor.  Kullanıma hazır olan ve herhangi bir inceltilme işlemine gerek duyulmayan ürün, fırça veya rulo ile tek kat ya da iki kat olarak uygulanabiliyor.


Yorum Yap