loader

Çatı Cephe İzolasyon

DYO OXYMAX İLE SAĞLIKLI MEKANLAR

DYO OXYMAX İLE SAĞLIKLI MEKANLAR

DYO OXYMAX İLE SAĞLIKLI MEKANLAR

Boya sektörünün lider markası DYO, ortamda bulunan zararlı kimyasal maddeleri absorbe eden çok özel bir ürün geliştirdi. DYO OXYMAX isimli bu ürün, kullanıldığı iç mekânlarda havanın kalitesini iyileştiriyor, sağlıklı bir atmosfer yaratıyor.

Türk boya sektörüne öncülük eden, insan odaklı yaklaşımı ile tanınan DYO, sektör alışkanlıklarını değiştirecek yeni bir iç cephe boyası geliştirdi. DYO’nun ileri teknolojisi ile üretilen yeni iç cephe boyası DYO OXYMAX, kapalı ortamda bulunan zararlı kimyasal madde formaldehiti absorbe ederek ortamı sağlıklı bir havaya kavuşturuyor. Antibakteriyel özelliğe sahip olan DYO OXYMAX, uçucu organik bileşenleriyle amonyak içermeyen bir ürün. Formaldehit ev, okul, hastane, işyeri gibi farklı yaşam alanlarındaki kalitesini ve insan sağlığını doğrudan etkiliyor. Mobilyalarda, parkelerde, temizlik ürünlerinde, sigara dumanında bulunan ve günlük hayatta kullanılan pek çok eşyadan ortama karışabilen formaldehit, insan sağlığını tehdit eden, son derece zararlı bir kimyasal madde. DYO OXYMAX, içeriğindeki özel formül sayesinde bu kimyasal maddeyi absorbe ediyor iç mekândaki hava kalitesini iyileştiriyor. Formaldehit molekül, DYO OXYMAX ile boyanmış duvar yüzeyine ulaştığı anda boyanın emme özelliği sayesinde etkisiz hale geliyor. DYO OXYMAX ortamdaki zararlı kimyasalı yüzde 83’e ulaşan bir oranda etkisiz hale getirebiliyor.

FORMALDEHİT SAĞLIĞIMIZI NASIL ETKİLİYOR
Alerji ve astım gibi şikâyetlerin en önemli sebeplerinden biri olan formaldehit, geçmeyen burun tıkanıklığına, nefes darlığına, kaşıntı ve alerjik hapşırmalara neden oluyor.

RENK PINARINDA DYO OXYMAX
DYO Renk Pınarı’nda binlerce renk seçeneği bulunan DYO OXYMAX, bu eşsiz özelliğinin yanı sıra ipekmat görünüm ve maksimum silinebilme özelliğine de sahip.


Yorum Yap