loader

Yenı Ürün

DYO AKROMAX

DYO AKROMAX

DYO AKROMAX

DYO’nun yarı mat dış cephe boyası Akromax içerdiği özel saf akrilik bağlayıcı sayesinde düşük kirlenme eğilimi ve renk solmalarına karşı güçlü dayanım gösteriyor. Neme ve suya dayanıklı Akromax zorlu iklim koşullarınakarşı sağlamyapısı ile dikkat çekiyor.

Boya sektörünü ileri teknoloji ürünlerle tanıştıran Türkiye’nin en köklü şirketlerinden DYO, yarı mat dış cephe boyası Akromax ile renk solmalarına ve kirlenmeye karşı güçlü çözümler sunuyor. Akromax içerdiği özel saf akrilik bağlayıcı ile düşük kirlenme eğilimine sahip ve renk solmalarına karşı mükemmel dayanım gösteriyor. Geniş bir kullanım alanı olan ürün her türlü beton, gaz beton, briket, tuğla, sıva ve benzeri mineral yüzeylerde rahatlıkla uygulanabiliyor.

YÜKSEK KALİTE, YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Yüksek kalitede ürünleri ile yüksek müşteri memnuniyetini yakalayan DYO’nun dış cephe boyası Akromax, yüzde 100 saf akrilik emülsiyon esaslı bir yapı içeriyor. Neme ve suya dayanıklı olan ürün aynı zamanda yağmur suyu ile kendi kendini temizleyebiliyor. Zorlu iklim koşullarına dayanıklı, örtücülüğü, alkali ve kimyasal direncigüçlü bir ürün olanyüksek su buharı geçirgenliğine sahip Akromax, güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki tuzlu nemin olumsuz etkilerine karşı da sektörde öne çıkan bir ürün.

 


Yorum Yap