loader

Mimari

DIŞ MEKANLARDA DAYANIKLI ZEMİNLER

DIŞ MEKANLARDA DAYANIKLI ZEMİNLER

DIŞ MEKANLARDA DAYANIKLI ZEMİNLER

Yaz döneminde en çok vakit geçirilen balkon, teras, bahçe, havuz kenarı, park, plaj gibi dış mekanların yanı sıra, ticari ve endüstriyel alanlarda dayanıklılıklarıyla öne çıkan porselen karolar tercih ediliyor. Uzun ömürlü karolar, kaydırmazlık ve kolay temizlenme özelliklerinin yanı sıra, kırılma ve donmaya dayanıklılıklarıyla dikkat çekiyor. VitrA, dış mekanlar için geliştirdiği 20 mm karo sistemiyle, entegre bir zemin çözümü sunuyor.

VitrA’nın kolayca döşenebilen, istendiğinde sökülüp taşınabilen ve yeniden takılabilen 20 mm’lik karolarının rengi solmuyor, kimyasal maddelerden zarar görmüyor. Çimen, çakıltaşı ve kum üstüne uygulanabilen karolar, yükseltilmiş zemin uygulamaları için de ideal bir çözüm oluşturuyor. Porselen karoların sağlamlık ve bakım avantajlarını dış mekanlara taşıyan karolar, ahşap, beton ve doğal taş görünümlü alternatifleriyle mekanları zenginleştiriyor.

VitrA’nın Craft koleksiyonunda ahşap dokulu, Metro koleksiyonunda beton görünümlü, Ceppostone, Cardostone, British Stone, Urban Quarzite’da ise doğal taş dokulu 20 mm’lik karolar yer alıyor.


Yorum Yap