loader

Mimari

BİEN, 20 MM’LİK ÖDÜLLÜ KAROLARINA YENİLERİNİ EKLEDİ…

BİEN, 20 MM’LİK ÖDÜLLÜ KAROLARINA YENİLERİNİ EKLEDİ…

BİEN, 20 MM’LİK ÖDÜLLÜ KAROLARINA YENİLERİNİ EKLEDİ…

Bien’in yüksek teknolojyle ürettiği 20 mm’lik ödüllü karo grubuna yeni koleksiyonlar eklendi.  Bien  ‘’20 mm’lik’’ yeni seriler hem iç hem dış mekanlarda tasarım dünyasına katkı sağlıyor.

Bien, 20 mm kalınlığındaki ödüllü ürünleri full body teknik porselen karolara yeni koleksiyonlar ekliyor,  yapı sektörünün karar vericilerini etkilemeye devam ediyor. Çatlamaya ve kırılmaya karşı dayanıklı karolar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor. Dış mekan, bahçe, yürüyüş alanları, AVM’ler, balkon, teras, havuz kenarlarında kullanıma imkan tanıyan karolar, kalın ve dayanıklı olması nedeniyle iş yerlerinde ağır malzemelerin taşındığı mekanlarda, giriş rampalarında, otoparklarda ve garajlarda da öncelikli tercih.

20MM’LİK YENİ SERİLER…

Bien’in 20mm’lik ürün grubuna yeni eklenen ve 60x60 cm ebadındaki Kiara, Neve, Nitro, Novocemento ve Stonegate serilerinin en önemli özelliklerinden biri zahmetsizce döşenebilmeleri. Karolar yalnızca yere bırakılarak, yani kuru olarak uygulanabiliyor. Yapıştırıcı, sıva, derz ve işçilik gerektirmeyen (çim, kum, çakıl taşı gibi) zeminler de hemen kullanıma hazır hale geliyor.20 mm’lik Bien Karoları ayrıca taşıcıyı aparatlar üzerine de yerleştirilebiliyor. Böylece altlarına sulama ve aydınlatma sistemleri döşenebiliyor, gerektiğinde kablo ve borular kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Aynı şekilde ofislerde yükseltme aparatı kullanılarak döşendiğinde görünmesi istenmeyen kablo, ısıtma tesisatı gibi unsurlar aparatın içinde kalarak gerektiğinde karoyu yerinden çıkarıp müdahale edilmesine imkan sağlıyor. Yükseltilmiş döşeme sistemi ayrıca ısı ve ses yalıtımını da artırıyor.

SÖKÜLÜP TEKRAR KULLANILABİLİYOR…

Seramiklerin sökülmesi de döşemesi kadar kolay. Usta gerektirmeden yerinden çıkarılabilen karolar, taşınıp başka bir yerde tekrar kullanılabiliyor. Bien kalitesiyle üretilen, çevre dostu 20 mm seramikler; kalitesi, dayanıklılığı yanı sıra tasarımlarıyla da görsel açıdan da öncelikli tercih.

BİEN HAKKINDA

Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Bien, Türkiye ve dünyada yapı sektörünün önemli oyuncularındandır. Tasarımdaki öncü kimliğiyle de dikkatleri çeken Bien, sergilediği çevreci yaklaşımı ve doğaya saygılı tavrıyla öne çıkan bir markadır.

BİEN SERAMİK

Bien Yapı Ürünleri Sanayi Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi; enerji, turizm, sigorta ve yapı malzemeleri sektörlerinde faaliyet gösteren Ercan Şirketler Topluluğu’nun kuruluşudur. Üre­ti­mini Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pan Bien Seramik, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı, 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zardaki ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­daki 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien Seramik, bir dünya markasıdır. Dünyaca ödüllü tasarımları ve 100’ü aşkın ürün koleksiyonuyla yılda 45 milyon m2 üretim kapasitesine sahiptir. 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirirken, tüm üretimini TS EN 14411 ve TSE YILDIZ/ÇİFT YILDIZ belgelendirmesi ile, Türk standartlarına uygun olarak üretmektedir. Bien Seramik, aynı zamanda Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2008 ve ISO 27001:2013 sertifikalarını almıştır. Ayrıca Gümrük işlemlerinin kolaylaştırılması yönetmeliği kapsamında ’Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü’’ (Authorised Economic Operator) sertifikasını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojilerle üretim yapan Bien Seramik, Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ve 20 mm’lik Teknik Porselen karoların da ilk üreticisi olmuştur.


Yorum Yap