loader

İnşaat Proje

BUMERENG KARTAL ENERJİ VERİMLİLİĞİ İLE ÖRNEK BİR PROJE!

BUMERENG KARTAL ENERJİ VERİMLİLİĞİ İLE ÖRNEK BİR PROJE!

BUMERENG KARTAL ENERJİ VERİMLİLİĞİ İLE ÖRNEK BİR PROJE!

Kartal'ın merkezi lokasyonunda yer alan Bumerang Kartal projesinde dış cephe giydirmesinde yüzde 75 seviyesine ulaşıldı. Projenin dış cephesi, maksimum enerji tasarrufu sağlayacak şekilde monte ediliyor. Bu özelliği sayesinde proje, yarımcısına bir kez daha kazandırıyor.

Anadolu Yakası'nın yükselen değerlerinden Kartal'ın stratejik noktasında yer alan Bumerang Kartal projesinde dış cephe kaplamasında yüzde 75 seviyesine ulaşıldı.  41 kattan oluşan Bumerang Kartal'ın dış cephe kaplaması;  Şenyuva ve Çuhadaroğlu firmaları tarafından gerçekleştiriliyor. Uygulanan alüminyum stick cephe sistemlerinin kaba yapı ile birleştiği hat boyunca sürekli olarak teşkil edilen bağlantılar, “İçeriden buhar sızdırmaz, dışarıdan su, rüzgar ve havageçirmezlik” prensibine; su ve hava geçirimsizliği sağlamak için de kısmi buhar geçirimli özelliğe sahip.  Binanın camlar ise temperli, güneş koruma ve yüksek ısı yalıtım kaplamalı olacak şekilde monte ediliyor. Projenin kat geçişlerinde ise yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri yer alıyor. Yangına dayanıklı alev ve duman bariyerleri sadece tavan-cephe birleşiminde değil, ayrıca düşey duvar-cephe birleşimlerinde de uygulanıyor. Kaba inşaatın tamamlandığı Bumerang Kartal,  şık dış cephe tasarımıyla hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de yangına dayanıklılığı ile can güvenliğini üst seviyelere taşıyor.

Kartal’ın en merkezi lokasyonunda yer alıyor
Bumerang Kartal Projesi Satış ve Pazarlama Müdürü Nur Eğilmez, proje hakkında şu bilgileri verdi: “Özkartallar AŞ güvencesiyle, Kartal Metrosu'na 1 dakika yürüme mesafesinde yer alan Bumerang Kartal, kapanmaz koru ve deniz manzarasına sahip ve doğa dostu özellikleriyle dikkat çekerken, projenin çevresinde adliye, hastane, AVM, havalimanı gibi önemli merkezler yer alıyor. Katların birbirini görmediği, 9’uncu kat itibarıyla Adalar manzarasına sahip olan Bumerang Kartal projesini Eylül 2021’de teslim etmeyi planlıyoruz. 60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip, 10 bin metrekare arsa üzerine konumlandırılan Bumerang Kartal projesi 190 adet bağımsız bölüm ve 14 adet mağazadan oluşuyor. Ofis ve dairelerin 64 metrekare ila 374 metrekare arasında değiştiği Bumerang Kartal projesinde metrekare fiyatı; 6 bin 900 TL’den başlıyor”

İçinde yok yok proje
Öte yandan, kentsel dönüşüm projesi olan Bumearang Kartal'da yatırımcılara yüzde 1 KDV avantajı sunuluyor. Yatırımcıların konut kredisinden faydalanabildiği Bumerang Kartal'da ayrıca şirket bünyesinde yüzde 50’i peşin, geri kalan yüzde 50'ı proje bitiş tarihine kadar 0 komisyonla vadelendirilme seçenekleri bulunuyor. Projeden bağımsız bölüm alanlar,  tapu masraflarından da muhaf oluyor. Bumerang Kartal, seyir terası, kafeler, toplantı salonları, yüzme havuzları, tenis kortu, fitnesscenter, sauna, buhar odası-masaj odası, Türk Hamamı, lobi ve danışma, çamaşırhane,  yönetim odaları, sığınak, açık ve kapalı otopark, profesyonel yönetim gibi donatılara sahip. En son teknoloji ve akıllı bina sistemleriyle donatılan Bumerang Kartal'da ofis katları, mutfak ve ıslak zeminler tamamlanıp zeminler ve tavanlar yapılıp; daire içi alanlarının bölümleri ise müşteri tercihine bırakılarak, shell&core halinde iç dekorasyona hazır biçimde; konutlar ise anahtar teslim olarak hazırlanıyor.

 


Yorum Yap